Raiņa muzejs 'Jasmuiža' Dzejas dienas pasākumus piedāvās gan klātienē, gan tiešsaistē
Foto: Marts Norenbergs

Raiņa muzejs "Jasmuiža" 15. un 16. septembrī aicina skolēnus piedalīties Dzejas dienu pasākumos gan klātienē, gan arī attālināti. 15. septembrī pulksten 12 tiešsaistē būs tikšanās ar dzejnieci Ēriku Bērziņu. Savukārt 16. septembrī Raiņa muzeja "Jasmuiža" brīvdabas estrādē notiks Dzejas dienu pasākums, kurā viesosies dzejnieks Marts Pujāts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē muzeja pārstāvji, 15. septembrī pulksten 12 tiešsaistē platformā "Zoom" skolēni aicināti uz sarunu ar dzejnieci, redaktori un literatūrkritiķi Ēriku Bērziņu. Viņa studējusi filoloģiju Latvijas Universitātē, organizējusi vairākus starpdisciplinārus kultūras pasākumus, iesaistās kultūras projektu īstenošanā. Dzejas dienu padomes locekle un Dzejas dienu pasākuma "Ceļojums ar dzejniekiem" kuratore. 2006. gadā iznācis viņas dzejas krājums "Ziemeļu lapsa", ar kuru viņa piedalījās starptautiskajā konkursā jaunajiem dzejniekiem "Bridges of Struga". 2020. gadā iznācis krājums "Mammas dzejoļi" (nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā "Labākais darbs bērniem). Galvenā redaktore žurnālos "Mans Mazais" un "Pūcīte".

Savukārt 16. septembrī pulksten 12 Raiņa muzeja "Jasmuiža" brīvdabas estrādē viesosies dzejnieks Marts Pujāts. Par pirmo dzejas krājumu "Tuk tuk par sevi" saņēmis Ojāra Vācieša prēmiju, dzejas krājums "Nāk gaismā pati lampa" (Latviešu Literatūras gada balva). 2020. gadā iznācis bērnu dzejoļu krājums "Ej nu ej" (Latvijas Literatūras gada balvas ieguvējs kategorijā "Labākais darbs bērniem"). Mācījies Emīla Dārziņa speciālajā mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā. Raksta arī dziesmu tekstus un mūziku teātra izrādēm un koncertiem.

Uz pasākumu klātienē obligāta iepriekšēja pieteikšanās, līdz 14. septembrim zvanot uz tālruņa numuru +371 29487589 vai rakstot uz e-pastu: jasmuiza@memorialiemuzeji.lv.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Tags

Dzejas dienas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form