Rīgas svētki: ‘Grāmatu iela 2012’ Vērmanes dārzā
Foto: DELFI

18. un 19. augustā Latvijas grāmatizdevēji pulcēsies Vērmanes dārzā, lai Rīgas svētku ietvaros piedalītos ikgadējā Grāmatu ielā, kur paredzēta kultūras pasākumu programma un grāmatu tirdzniecība, portālu "Delfi" informē Latvijas Literatūras centra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad pasākumā piedalīsies 27 izdevniecības, kas pilsētas svētku apmeklētājiem par izdevīgām cenām dos iespēju iegādāties grāmatas, klausāmgrāmatas, ģeogrāfijas kartes, kalendārus, apsveikuma kartītes un citas lietas.

Grāmatu ielas sarīkojumu teltī abas dienas notiks izdevniecību organizēti pasākumi gan pieaugušajiem, gan bērniem, piedāvājot grāmatu prezentācijas, tikšanās ar grāmatu autoriem, dzejas lasījumus, radošo darbnīcu bērniem.

Blakus sarīkojumu teltij darbosies arī Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts, kur ikviens aicināts nākt un mainīties ar grāmatām.

Grāmatu ielas dalībnieki: "Annele", "Apostrofs", "Arto-1", "Atēna", "Avots", "Daugava", "Dienas Grāmata", "Divpadsmit", fonds "Sibīrijas bērni", "Jānis Roze", "Jāņa sēta", "Jumava", "Kontinents", Latvijas Dianētikas centrs, "Liels un mazs", Literārā brālība, "Madris", "Mansards", "Neputns", "Nordik/Tapals", "Pētergailis" "Skarabejs", "Sol Vita", "Turība", "Zelta grauds", "Zinātne" un "Zvaigzne ABC".

Tags

Rīgas svētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form