Aicina pieteikties radošo industriju konferencei 'Subject: Creativity'
Foto: Publicitātes foto

Sākusies pieteikšanās ceturtajai radošo industriju konferencei ''Subject: Creativity'', kas notiks 2018. gada 16. februārī Liepājas koncertzālē ''Lielais dzintars''. Konferences galvenā tēma būs radošums un tā veicināšana gan organizāciju, gan personību līmenī, portālu "Delfi" informē konferences rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lekcijas šogad caurvīs trīs vadmotīvi – sākumpunkts, krustpunkts un pagrieziena punkts, savukārt stāstos lektori atklās savu pieredzi, pārdzīvojumus, piedzīvoto un izjustās mācības dažādos radošā procesa posmos.

Konferencē Liepājā uzstāsies 20 dažādu radošo industriju un ar tām saistīto nozaru eksperti un viedokļu līderi, kuru profesionālā pieredze ir sniegusi iespēju iedvesmoties, attīstīties un sevi izaicināt. Lektoru vidū šoreiz būs tādas personības kā Gustavs Terzens (TV raidījumu vadītājs, mūziķis, ceļotājs), Dainis Grūbe (aktieris), Baiba Sipeniece-Gavare (TV un raidījumu vadītāja), Pēteris Kļava (bērnu ārsts, reanimatologs), Andrejs Mediņš (priesteris), Sergejs Jēgers (latviešu dziedātājs, kontrtenors), Ieva Kalve (ekonomikas doktore), Alvis Helmanis (titulēts basketbolists, treneris), Juris Batņa (ārsts-psihiatrs, pirtnieks), Marika Latsone (grafikas dizainere, ceļotāja), Uģis Balmaks ("Iphone photography school" līdzīpašnieks), Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" komanda un citi.

Iepazīties ar pilnu lektoru sarakstu, kā arī reģistrēties iespējams konferences mājaslapā.

Pasākuma valoda — latviešu un angļu, ar sinhrono tulkošanu. Konferenci varēs vērot arī interneta tiešraidē bez maksas.

Tags

Baiba Sipeniece-Gavare Dainis Grūbe fonds Viegli Gustavs Terzens Lielais Dzintars Sergejs Jēgers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form