Aicina uz publisku diskusiju 'Politiskais aktīvisms mākslā un teātrī'
Foto: “Kadrs no Bertolda Brehta 1929. gada lugas Mann ist Mann iestudējuma”

Ceturtdien, 9. novembrī, pulksten 19.00 "Birojnīcā" (Berga Bazārā, Dzirnavu ielā 84 k.-1) notiks publiska diskusija par politiskā aktīvisma izpausmēm mākslā un teātrī un to ietekmi uz mūsdienu sabiedrību Latvijā, portālu "Delfi" informē jaunatnes kultūras organizācija "Jest;".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Diskusijā piedalīsies teātra dramaturgs Jānis Balodis, politoloģe Iveta Kažoka un sarunu festivāla "Lampa" producente Lelde Prūse.

Politikas un mākslas savstarpējās attiecības vienmēr bijušas sarežģītas. Izņēmums nav arī mūsdienu sabiedrībai aktuālās problēmas un ideoloģiskās cīņas - mākslinieki un teātra veidotāji ar savu darbu starpniecību turpina tikt ierauti un bieži vien paši aktīvi iesaistās politiska viedokļa paušanā. Kāds ir politiski aktīvās mākslas pienesums sabiedrības dzīvē? Vai mūsdienīgai mākslai un teātrim ir tiesības palikt politiski neitrāliem? Un kā vērtēt pagātnē tapušu mākslu, kas ir nesaderīga ar mūsdienu vērtībām? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes centīsies rast diskusijas laikā.

Ieeja pasākumā - bez maksas.

Tags

dramaturgs Jānis Balodis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form