Daugavpils kultūras darbinieki zibakcijā mudina vakcinēties pret Covid-19
Foto: AP/Scanpix/LETA

Lai mudinātu Daugavpils un Latgales iedzīvotājus vakcinēties pret Covid-19, Daugavpils Kultūras pārvaldes un "Daugavpils 2027" pārstāvji aicina ikvienu piedalīties sociālo tīklu zibakcijā "Ar vakcīnu par kultūru", informēja pilsētas pašvaldībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daugavpils Kultūras pārvaldes speciālisti un "Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2027" darba grupas pārstāvji atzīst, ka pašlaik kultūras jomā uz laiku ir apstādināti iesāktie projekti, atlikti plānotie pasākumi, arī kultūras organizāciju darbība nav pilnvērtīga. Piedaloties zibakcijā, kas sākta "Facebook" lapā "Daugavpils 2027", ikviens aicināts atbalstīt un nodrošināt epidemioloģiski drošo vidi jeb "zaļo režīmu".

Lai piedalītos zibakcijā, ikviens var savā sociālo tīklu profilā publicēt tekstu "Kā lietussargs mūs pasargā no lietus, tā arī vakcīna ir mūsu aizsargs. Padalies ar fotogrāfiju, kurā esi ar atvērtu lietussargu, tādejādi aicinot vakcinēties un veidot kultūrai epidemioloģiski drošu zaļo telpu".

Pie publikācijas jāpievieno teksts "Mana izvēle - vakcinācija. Tāpat kā lietussargs, tā dod drošību. Ar vakcīnu es balsoju par kopīgu valodu un par kultūru". Tekstu var pievienot latviski, latgaliski, krieviski, poliski vai angliski.

Akcijas tēmturi ir "#ArVakcīnuParKultūru", "#daugavpils2027", "#kopīgavaloda" un "#daugavpilskultūra".

Rīkotāji skaidro, ka zibakcijas laikā taps dāvana Latvijas valsts dzimšanas dienā - fotogrāfiju kolāža, kurā redzami atsaucīgi cilvēki, kas ir vakcinējušies un iedrošina vakcinēties arī citus.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Daugavpils Eiropas kultūras galvaspilsēta
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form