Foto: '2014. gada balvas Rīgas arhitektūrā' finālu sasniegušās jaunās būves
Foto: Aivars Siliņš

Ikviens, kuru interesē Rīgas arhitektūras attīstība, aicināts iesaistīties arhitektūras sasniegumu skates "2014. gada balva Rīgas arhitektūrā" objektu vērtēšanā. Šogad balvai eksperti izvirzījuši 13 objektus, ar kuriem iepazīstinām arī portāla lasītājus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Būvju skatē žūrijas eksperti īpaši meklēja labākos piemērus pilsētas dzīvojamās vides ilgtspējas nodrošināšanā, pievēršot uzmanību tādiem pilsētvides raksturlielumiem kā energoefektivitāte, vides pieejamība un universālais dizains," informē Rīgas pilsētas arhitekta biroja pārstāvji.

Pieteiktos vairāk nekā 70 objektus Rīgas pilsētas arhitekta biroja eksperti izvērtēja, izveidojot reģistru ar 35 dalībniekiem. Tālākajā vērtēšanas procesā iesaistījās skates žūrija, ko veido arhitektūras jomas eksperti no profesionālajām nevalstiskajām organizācijām un Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijas. 

Žūrijas darba rezultātā izveidots balvu pretendentu saraksts, kurā ietilpst 13 būves. Piedāvājam ar tām iepazīties un tās novērtēt arī jūs:


Tags

Daugava (upe) Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Rīgas Doms Zaiga Gaile Zirgu pasts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form