Foto: Ieskats pārtrauktajā Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā
Foto: F64

Sestdienas vakarā Mežaparka Lielajā estrādē Rīgā notika XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta "Manā dziesmā tu..." ģenerālmēģinājums, kas gan tika pārtraukts, jo negaidīti veselības problēmas radās daudziem svētku dalībniekiem. Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu šajā mēģinājumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēc notikušā izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile sasauca svētku rīkotāju operatīvās rīcības grupas ārkārtas sanāksmi

Pēc tās tika paziņots, ka atcelts svētdienas rītā plkst. 9 plānotais svētku gājiens "Ābēcēdē...uūvēzēžē", kurā bija paredzējuši piedalīsies teju 38 000 dalībnieku. Gājienā bija paredzējis piedalīties arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Tags

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Raimonds Vējonis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form