Foto no 'Gadsimta albuma': Zinību diena un cītīgs mācību darbs dažādos laikos
Foto: www.latvijasgadsimts.lv/albums

Šogad Zinību diena tiks svinēta 3. septembrī, kad skolās skanēs mācību gada pirmais zvans, samulsuši nāks pirmklasnieki, bet skolotāji saņems visu bagātīgo rudens ziedu krāšņumu. Par godu jaunā mācību gada sākumam aicinām aplūkot fotogrāfijas no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) veidotā "Gadsimta albuma", kurās redzami skolēni, skolotāji, skolas un mācību darbs dažādos laikos 20. gadsimta Latvijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atgādinām, ka "Gadsimta albums" ir daļa no vērienīgās izstādes "Latvijas gadsimts", kas no 4. maija ir aplūkojama LNVM, Brīvības bulvārī 32. Izstādes ir viens no lielākajiem Latvijas vēsturei veltītajiem notikumiem valsts simtgades programmā.

"Gadsimta albumā" ikvienam ir iespēja augšupielādēt savu fotogrāfiju un pievienot stāstu par savas ģimenes un dzimtas, darba kolektīva vai organizācijas vēsturē svarīgu notikumu, personību vai vietu laika periodā no 1918. līdz 2018. gadam. Katrai fotogrāfijai ir savs stāsts, ko var izlasīt izstādes "Latvijas gadsimts" mājaslapā.

Tags

Latvijas gadsimts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form