Foto: Sarunu darbnīca Nr. 3. – Hardijs Lediņš un performances
Foto: Herta/LLMC

Svētdien, 26. aprīlī Hardija Lediņa kafejnīcā (mūzikas veikals "Upe" Vaļņu ielā 26) notika trešā tikšanās diskusiju cikla "Sarunu darbnīcas" ietvaros, ko reizi mēnesī vada Līga Lindenbauma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Trešā saruna bija veltīta Hardija Lediņa performancēm. Ar savām atmiņām un iespaidiem dalījās dažādi viņa aktivitāšu līdzautori un dalībnieki - Ērika Šmeļkova, Jānis Vētra, Valts Kleins un Gundega Evelone.

Hardijs Lediņs ir pamatoti uzskatāms par vienu no svarīgākajām figūrām 1980. gadu Latvijas performanču mākslā. Viena no zināmākajām akcijām ir ikgadējais "Bolderājas gājiens", kurā bez Hardija un Jura Boiko piedalījās arī "NSRD" dalībnieki un citi radošo jomu pārstāvji. 

Diskusiju cikls "Sarunu darbnīcas" veltīts multimediju mākslinieka Hardija Lediņa personībai un radošajam mantojumam, papildinot LMC producētā Hardija Lediņa gada pasākumu programmu. Cikla ietvaros reizi mēnesī notiks tikšanās ar dažādu jomu pārstāvjiem, katrā darbnīcā pievēršoties kādam citam Lediņa darbības laukam. Tajās piedalīsies gan Hardija Lediņa laikabiedri, kas piedalījās viņa radošajās aktivitātēs, gan nākamo paaudžu mākslinieki, cenšoties kopīgi iezīmēt Lediņa mantojuma aktualitāti un ietekmi uz laikmetīgo kultūru.

Tags

Hardija Lediņa gads Hardijs Lediņš Valts Kleins
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form