Fotoreportāža: ar sirsnīgu koncertu noslēgta Olgas Dreģes jubilejas koncertturneja
Foto: LETA

Pirmdien, 19. augustā, ar koncertu Dzintaru koncertzālē noslēdzās Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturneja. Līdz ar pašu jubilāri 16 Latvijas pilsētās uz skatuves kāpa arī 30 īpašie viesi – gan dziedātāji, gan aktieri Kristapa Krievkalna instrumentālā pavadījuma vadībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopā ar Olgu Dreģi vasaras koncertuzvedumos piedalījās viņas tuvākie skatuves kolēģi un draugi: Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns. Koncertos varēja skatīt vēl neredzētus aktieru un dziedātāju duetus, veselīgu humoru, dejas un līksmu sadziedāšanos.

Olga Dreģe Dailes teātrī nospēlējusi vairāk nekā 100 lomu, piedalījusies gandrīz visās labākajās latviešu kinofilmās, atveidojot Matildi "Purva bridējā", Annu "Vella kalpos", Zāļu Madi "Vilkatī Tomā", Dagniju "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", Lauras māti "Zītaru dzimtā", Filmējusies arī televīzijas seriālos, tostarp seriālā "Sirdsmīļā Monika".

Koncerta muzikālie producenti bija Juris Vaivods un Kristaps Krievkalns, režisors - Valdis Lūriņš, horeogrāfe - Liene Grava.

Tags

Jānis Reinis Juris Strenga Leons Krivāns Limuzīns Jāņu nakts krāsā Mirdza Martinsone Olga Dreģe Sarmīte Rubule
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form