Ieskaties! Jānis Deinats īpašā foto projektā iemūžinājis pandēmijas ieziemotās pasākumu vietas
Foto: Jānis Deinats

Latvijas pasākumu norišu vietu asociācija (LPNVA) aicināja izcilo fotogrāfu Jāni Deinatu iemūžināt "pandēmijas ieziemotās" ēkas. Fotogrāfijas ir pandēmijas laika dokumentāla liecība, kurās fiksētas norišu vietu tukšās telpas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Fotogrāfijās iemūžinātas LPNVA biedru tādas norises vietas kā Mūzikas nams "Daile", Jaunās Teikas pasākumu un konferenču telpa "Fantadroms", Arēna Rīga, kultūrvieta "Hanzas Perons", kultūras centrs "Siguldas Devons", Latgales vēstniecība "Gors", Liepājas Olimpiskais centrs, brīvdabas koncertzāle "Mītava" un Starptautiskais izstāžu centrs "BT1".

LPNVA biedri norāda, ka fotoprojekta mērķis nav tikai iemūžināt tukšās vietas, bet arī apzināties, ka pasākumu infrastruktūra nekad nav bijusi slēgta tik ilgstoši, vēršot uzmanību, ka daļa no norišu vietām nevarēja atsākt savu darbību kopš pirmās ārkārtējās situācijas izziņošanas 2020. gada 12. martā. Apzinoties kultūras, atpūtas un sporta pasākumu nepieciešamību, asociācija aicina atbildīgās institūcijas sekot citu valstu piemēriem, aktīvi meklējot risinājums drošai pasākumu norisei līdz ko epidemioloģiskā situācija tam būs piemērota, kā arī savlaicīgi definētiem nosacījumiem pie kādiem pasākumi varēs atsākties.

Latvijas pasākumu norišu vietu asociācija aicina arī citas norises vietas pievienoties fotoprojektam, iemūžinot savas telpas un sūtot fotogrāfijas uz adresi: info@lpnva.lv pievienošanai kopējā kolekcijā. Tiek plānots, ka virtuālā izstāde tiks īstenota arī dzīvē kā ceļojoša foto izstāde.

Tags

Dzīve Covid-19 pandēmijas laikā Jānis Deinats
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form