Izstādē 'Savvaļa' uzstāsies Smiltenes pūtēju orķestris un dzejnieki
Foto: Publicitātes foto

Sestdienā, 24. jūlijā, brīvdabas izstādē "Savvaļa" gaidāms koncerts, dzejas lasījumi un diskotēka.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē organizatori, dienas programma tiks atklāta pulksten 15 ar interneta žurnāla "Satori" kūrētiem dzejas lasījumiem, kuros piedalīsies Semjons Haņins, Daina Sirmā, Marija Luīze Meļķe, Raimonds Ķirķis un Lauris Veips.

Vēlāk vakarā – plkst. 18.00 – ar skaņu mākslinieka un arhitekta Oskara Poikāna "Savvaļai" speciāli sagatavotu programmu uzstāsies Smiltenes pūtēju orķestris.

Naktī skanēs "Satori" dzejnieku diskotēka, kurā dziesmas spēlēs Marija Luīze Meļķe, Lauris Veips, Henriks Eliass Zēgners un Edvards Kuks.

Izstādi jebkurā diennakts laikā bez maksas apmeklēt var ikviens, bet, dodoties uz sestdien plānotajiem pasākumiem, apmeklētājiem būs jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Šī ir izstādes "Savvaļa" otrā sezona, kurā vairāk nekā 30 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas mākslinieki izstādījuši savus darbus pļavās, mežos, purvos un ezeros. Šogad izstādi sadarbībā ar "Satori" un biedrību "Ascendum" papildina "Savvaļas darbnīcu" notikumu virkne, kas norisinās visas vasaras garumā – to atbalsta VKKF mērķprogramma "Kultūrelpa".

"Savvaļā" var nokļūt gan ar auto (pēc koordinātām 57°12'43.4"N 25°58'05.7"E; Google Maps), gan ar autobusu, braucot līdz pieturai "Jaundrusti". Organizatori aicina apmeklētājus izvēlēties brīvdabai piemērotu apģērbu, tostarp gumijas zābakus, kā arī paņemt līdzi pretodu līdzekļus. Izstādē iespējams palikt pa nakti teltī, peldēties, doties pirtī, izmantot bibliotēku un baudīt dabu. Vairāk informācijas par "Savvaļu" atrodams mājaslapā savvala.lv, kā arī sociālajos medijos "Facebook" un "Instagram".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form