Izziņo festivāla 'Bildes' programmu
Foto: Publicitātes attēli

Oktobra beigās Rīgas Kongresu namā notiks tradicionālais
mūzikas un mākslas festivāls "Bildes", kura ietvaros izskanēs septiņi koncerti. Uz "Bilžu" skatuves kāps folkmūziķi un jaunie dziesminieki, skanēs blūzs, jaunās grupas veidos kopprojektus ar pieredzējušiem mūziķiem un radošām personībām, kā vienmēr, mazos "Bilžu" apmeklētājus priecēs atraktīvi bērnu kolektīvi un mūziķi ar savām atvasēm. Festivāla noslēguma koncertā uzstāsies daudzi pazīstami un iemīļoti mūziķi un grupas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta festivāla rīkotāji, Koncerti notiks laika posmā no 21. oktobra līdz 1. novembrim.

Izstāde "Bilžu sēta" būs apskatāma tirdzniecības centrā "Spice" no 25. septembra līdz 28. oktobrim un Rīgas Kongresu namā festivāla koncertu laikā. Darbu veidošana tika uzsākta "Bilžu" vasaras nometnes laikā.

Nometnē piedalījās un darbus izstādei jau sagatavojuši: mūziķi — Mārtiņš Bērtulis, Inese Darkeviča, Mikus Frišfelds, Igeta Gaiķe, Aigars Grāvers, Jānis Jubalts, Jolanta Kalniņa, Marts Kristians Kalniņš, Ilze Kalve, Agita Kaužēna, Uldis Kākulis, Mārtiņš Križevics, Laima Miltiņa, Jānis Miltiņš, Aldans Milzarājs, Inta Grīnberga-Milzarāja, Henrijs Mucenieks, Ikars Ruņģis, Ieva Sutugova, Liene Šomase, Jānis Vanadziņš, Varis Vētra, Sandra Bula-Ziemele, Āris Ziemelis; mākslinieki — Ināra Garklāva, Ieva Kokoreviča, Marta Krasta, Sigits Kreivaitis, Inguna Krolle-Irbe, Inese Mailīte, Christopher Metcalfe, Guntars Ošenieks, Inga Pērkons, Arvīds Plokšta, Maija Rezenberga, Jānis Straupe, Valdis Štrāls, Laima Vanadziņa; režisore — Aija Strazdiņa un mūziķu bērni.

Tags

Bildes (festivāls) Ieva Sutugova Marts Kristians Kalniņš Uldis Kākulis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form