'kim?' izsludija pieteikšanos jauniešu platformai 'youngkim?'
Foto: Publicitātes foto

"kim?" Laikmetīgās mākslas centrs aicina pieteikties aktīvus jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuriem ir idejas un interese par jebkādu tematu vai parādību un kuri ir ieinteresēti eksperimentēt, kopā ar "kim?" atbalstu veidojot pasākumus citiem jauniešiem, kā arī radīt un uzturēt "youngkim?" bloga saturu un iesaistīties diskusijās – audio, foto vai tekstuālās – par saviem iespaidiem ar bloga lietotājem, portālu "Delfi" informē "kim?" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī gada sākumā "kim?" Laikmetīgās mākslas centrs aizsāka izglītības programmu, piedāvājot regulārus dažāda formāta pasākumus bērnu un jauniešu auditorijām. Jauniešu programma radīta un attīstīta kopā ar jauniešu kolektīvu "youngkim?", kas izveidojes "kim?" paspārnē ar mērķi dot jauniešiem iespēju iesaistīties laikmetīgās kultūras notikumos ne tikai kā skatītājiem, bet arī kā aktīviem to veidotājiem.

Ar rudens sezonas aizsākšanos "kim? "aicina atsaukties jauniešus, kuri seko laikmetīgajai kultūrai, tehnoloģijām, politikai, interneta trendiem, sociālpolitiski svarīgām diskusijām un ir enerģiski un ieinteresēti dalīties ar savu viedokli un pieredzi, diskutējot un uzklausot savus vienaudžus.

Izglītības programmas patrons uzņēmējs Māris Martinsons par "youngkim?" līderiem saka: "Laikmetīgs mūsdienu līderis noteikti vairs nav skaļš, ar sevi pārņemts varonis, bet drīzāk kāds, kura klātbūtnē citi vēlas paveikt un piedzīvot vairāk un pilnveidot sevi un vidi sev apkārt. Līderis nav tas, kurš akli vada; tā vietā viņa/viņš iet kopā ar apkārtējiem un dalās ar savu pieredzi, dodot iespēju citiem iegūt jaunas zināšanas."

Sadarbībā ar māksliniekiem, rakstniekiem un citu nozaru pārstāvjiem, "youngkim?" rīko pasākumu sēriju un uztur blogu vietnē youngkim.com. Šī gada laikā programmas ietvaros "kim?" norisinājušās tikšanās ar mākslinieku Kasparu Groševu, ekskursija kopā ar mākslinieku Tobiasu Kasparu, kā arī lekciju cikls sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kinofestivālu (Riga IFF).

Linda Vigdorčika, "kim?" izglītības programmas koordinatore stāsta: "Kā vienam no "youngkim?" līderim, būs iespēja doties dažādos apmaiņas braucienos un pasākumos, iepazīstoties ar citiem Eiropas mākslas institūciju jauniešu kolektīviem un redzēt, kā jaunieši var un spēj ietekmēt kultūras dzīvi pilsētā. Ar "kim?" Laikmetīgā mākslas centra atbalstu varēs gūt iespēju realizēt savas idejas gan "kim?" pasākumos, gan arī ārpus tiem."

Lai pieteiktu savu kandidatūru, līdz 3. septembrim jāsagatavo īss apraksts par sevi un savām interesēm un to, kāpēc vēlētos pievienoties "youngkim?"; vismaz vienu mājas lapas adresi, rakstu, attēlu vai skaņdarbu – jebko, kas iedvesmo un pie kā atgriezties un savu mīļāko gifu.

Sagatavotā informācija jāsūta "kim" Laikmetīgās mākslas centram "Facebook", linda.vigdorcika@kim.lv vai +37126487990 (Whatsapp)

kim? jeb ''kas ir māksla?'' Laikmetīgās mākslas centrs tika dibināts 2009. gadā. Kopš tā pirmssākumiem organizētas vairāk nekā 150 latviešu un ārvalstu mākslinieku izstādes Rīgā un ārvalstīs, kā arī iniciēti vairāki laikmetīgās mākslas projekti mākslas profesionāļiem un interesentiem. 2016. gadā aizsākta izglītības programma bērniem un jauniešiem.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

kim?
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form