Klāt radošā bezmiega laiks. 'Baltās nakts' maršrutu idejas
Foto: LETA

Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts", kas ik gadu notiek Rīgā septembra sākumā, šogad notiek naktī no 10. uz 11. septembri. Foruma pamatprogrammu veido vairāk nekā 30 mākslas un kultūras projekti, tostarp, koncerti, instalācijas un skulptūras pilsētvidē, izstādes, multimediāli projekti, dzejas sacensības un lasījumi un filmu programmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bagātīgajā programmā ir daži pasākumi, kas norisinās variākās vietās vienlaicīgi, piemēram, "Tēlniecības Kvadriennāle Rīga", kas pilsētvidē ļauj iepazīt mūsdienu tēlniecības starptautiskās norises, latviešu dzejas vēstures iepazīšanas spēle (sākums plkst. 19.00 Baznīcas ielā 30, iekšpagalmā) un "Baltās nakts" tramvajs, kas dodas maršrutā Ausekļa iela-Gaujas iela-Ausekļa iela. Bet tikmēr ir desmitiem koncertu, performanču, instalāciju un multimediālu notikumu, kuri piesaistīti konkrētai atrašanās vietai.

Lai orientētos apjomīgajā notikumu klāstā, piedāvājam portāla "Delfi" veidotu kultūras pasākumu izlasi, kurā iekļauti saistošākie programmas punkti un aptverti dažādas Rīgas apkaimes, kur norisinās "Baltā nakts".

"Baltā nakts" Rīgā notiks 11. reizi un tā ir daļa no starptautiska projekta "Eiropas Baltās naktis", ko aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma.

Visi "Baltās nakts" pasākumi ir bezmaksas un brīvi pieejami visiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Ar pilnu pasākumu programmu iespējams iepazīties "Baltās nakts" mājas lapā.

Tags

Baltā nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form