Portāls "Delfi" sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni "LMT Straume" piedāvā 5. jūnijā no plkst. 19.00 skatīties labdarības pasākuma Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam "Es esmu" tiešraidi no mūzikas nama "Daile".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Es esmu" ir jau ceturtais ikgadējais labdarības pasākums, un šogad uz "Dailes" nama skatuves satiksies divas pasaules – teātris un mūzika, vārds un melodija, teksts un skaņa. Satiksies septiņi dažādi radošie tandēmi, katrs ar savu skanējumu un rokrakstu.

Koncertā piedalīsies Elvīra Baldiņa un Laima Jansone, Astrīda Kairiša un Vestards Šimkus, Jakovs Rafalsons un kvartets "Undertango", Ausma Kantāne un Shipsi, Rihards Rudāks un Goran Gora, Inta Tirole un Ints Teterovskis, piedaloties korim "Balsis", kā arī Ģirts Jakovļevs un grupa "Dagamba".

Pasākuma māksliniecisko virsvadību šogad uzņēmusies Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa.

Visi pasākuma laikā gūtie līdzekļi tiks novirzīti Latvijas teātra vecmeistaru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai: medikamentu iegādei, operāciju un rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Labdarības pasākumu rīko atbalsta fonds "Rampa" – teātra senioru atbalsta fonds, kas rūpējas par gandrīz 100 teātra vecmeistariem, kuri skatuvei veltījuši savus spēka gadus, bet valsts pārmaiņu laikā kļuvuši par vientuļiem senioriem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts.

Konts ziedojumiem teātra vecmeistaru atbalstam:

SEB banka
LV65UNLA0050012432365.

Tiešraide no labdarības pasākuma, koncertdialoga "Es esmu" skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Tags

Astrīda Kairiša Jakovs Rafalsons Laima Jansone Mūzikas nams "Daile" Vestards Šimkus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form