Kultūrtelpas 'Stropi' sezonu noslēgs ar dzejas lasījumiem
Foto: Publicitātes foto

Kultūrtelpās "Stropi" pirmā sezona noslēgsies 9. septembrī ar dzejas lasījumiem muzikālās noskaņās, kas ir iekļauti arī Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" pasākumu programmā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālu "Delfi" informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, 9. septembrī kultūrtelpā "Mans Ķengarags" pasākums "Siev. dz." sāksies pulksten 17.00, un stundas garumā apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt Ingas Gailes, Marijas Luīzes Meļķes, Madaras Gruntmanes un Jeļenas Glazovas dzejas lasījumus pašu autoru izpildījumā. Dzeja skanēs pūšaminstrumentu pavadībā, ko atskaņos Agnese Uzule. Savukārt pulksten 19.00 šī pati programma būs skatāma kultūrtelpā "Mans Mežaparks".

Līdz sezonas noslēgumam Ķengaraga "Stropā" vēl var paspēt apmeklēt akordeona mūzikas vakaru, kas notiks 6. septembrī un tajā muzicēs Evita Dūra-Andersone, bet 8. septembrī ikviens interesents varēs vērot brīvrunātāja Abras performanci.

Savukārt Mežaparkā pirms sezonas noslēguma pasākuma būs iespēja piedalīties Toma Treiberga dzejas vakarā, kas notiks 7. septembrī.

"Kultūrtelpas "Stropi" šajā vasarā iezīmēja jaunas kultūras norišu un apkaimju iedzīvotāju tikšanās vietas Rīgā. "Baltajā naktī" vēl ir iespēja baudīt dzeju un īpašo dabas noskaņu kultūrtelpu apkārtnē pirms "Stropu" ieziemošanas līdz jaunajai sezonai", aicinot uz pasākumu, saka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite.

Sezonas noslēguma aktivitātes kultūrtelpās "Stropi" publicētas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnes sadaļā "Aktuāli" un Rīgas domes informatīvā portāla sadaļā "Latvijai 100", kā arī sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Radošās kultūrtelpas "Stropi" ir viens no Latvijas valsts simtgades projektiem, kas iekļauts galvaspilsētas programmā. Sezonas laikā "Stropos" kopumā notika ap 70 kultūras, mākslas, izklaides, aktīvā dzīvesveida un sporta pasākumi, kurus apmeklēja gan jaunieši un pieaugušie, gan seniori un ģimenes ar bērniem. Visas vasaras garumā kultūrtelpās bija izvietotas izstādes, kurās apmeklētājiem bija iespēja iepazīt Rīgas apkārtnes - Mežaparku un Ķengaragu.

Tags

Baltā nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form