Kultūrtelpas 'Strops' augustā piedāvā plašu bezmaksas pasākumu programmu
Foto: Publicitātes foto

Augustā kultūrtelpās "Strops" gaidāma plaša pasākumu programma ar koncertiem, deju vakariem, izrādēm, izzinošām aktivitātēm, lekcijām un radošām meistardarbnīcām, portālu "Delfi" informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kultūrtelpas "Strops" šogad darbojas Pļavniekos – "Zaļajā birzī", A. Saharova ielā un arī Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā. Pļavnieku "Stropā" apmeklētāji šovasar gaidīti sestdienu priekšpusdienā, kā arī trešdienu un piektdienu vakaros, savukārt Ziepniekkalnā pasākumi notiks sestdienās, otrdienās un ceturtdienās. Pasākumi iedzīvotājiem pieejama bez maksas.

Pļavniekos iedzīvotājiem augustā būs iespēja dzirdēt vairākus koncertus. "Stropā" uzstāsies latviešu – franču duets "Viņš un viņa", būs apvienības "Katrīna Dimanta Music" koncerts un sadziedāšanās, kā arī dziedās ansambļa "Dušečka" vokālistes. Gaidāmas arī vairākas izrādes – bērni aicināti apmeklēt leļļu teātra "Rikko" muzikālo izrādi "Gliemezīša piedzīvojumi", izrādi "Tētis", kuru režisors Jānis Znotiņš veidojis pēc K. Vērdiņa dzejas motīviem, kā arī apvienības "Trīs gaisi" divas izrādes "Saule un mēness" un "Pasaka par ūsiņu".

Iedzīvotāji Pļavnieku "Stropā" gaidīti arī trijos deju vakaros. Kopā ar deju studiju "M&M SalsaBachataRemix" varēs ļauties latino deju ritmiem. Kultūrtelpā būs iespēja piedalīties sarunā "Bērns un mūzika. Runas un intelektuālā attīstība" ar pedagoģi Baibu Brici. Iedzīvotāji gaidītu arī uz sarunu ar Ansi Bogustovu "Kā nekļūt par digitālās pasaules vergu?" un uz Rūdīšanās skolas pasniedzēja Māra Žundas lekciju "Rūdīšanās izaicinājums mūsdienās". Augustā "Stropā" notiks arī interjera dekoru veidošanas darbnīca.

Ziepniekkalnā ikviens gaidīts koncertos, kur uzstāsies grupa "Willow Farm", dziedātājs Kārlis Būmeisters, dziesminiece Anta Enģele un grupa "Juuk". Bērniem "Stropā" būs iespēja apmeklēt apvienības "Trīs gaisi" iestudējumu "Saule un mēness" un "Pasaka par ūsiņu", leļļu teātra "Rikko" muzikālo izrādi "Trīs ruksīši" un režisora Jāņa Znotiņa veidoto iestudējumu "Tētis", kas tapis pēc Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem.

Ziepniekkalna "Stropā" augustā varēs apmeklēt latino deju vakarus, kas notiks kopā ar studiju "M&M SalsaBachataRemix", būs iespēja piedalīties ziepju liešanas un arī interjera dekoru veidošanas darbnīcās, kā arī tikties ar rakstnieku Svenu Kuzminu. Ikviens interesents aicināts apmeklēt Pasaules Dabas Fonda pārstāves Elzas Ozoliņas lekciju "Atbildīgs patēriņš: Lai jūra čum un mudž" un arīdzan sarunu "Kā nekļūt par digitālās pasaules vergu?" ar Ansi Bogustovu.

2019. gada sezona kultūrtelpās "Strops" noslēgsies 7. septembrī, kad Pļavniekos pulksten 18.00, bet Ziepniekkalnā pulksten 20.00 notiks sieviešu stendaps "Balta nāca, melna gāja" ar Aivas Birbeles, Džemmas Sudrabas, Ievas Vieses-Vigules, Alises Zariņas un Ingas Gailes piedalīšanos. Pasākums notiek Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" ietvaros.

Pasākumu programma kultūrtelpās "Strops" atrodama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas vietnē "Facebook".

Tags

Kārlis Būmeisters Willow Farm
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form