Margaritas Stārastes medaļas šogad saņems Vera Singajevska, Roze Stiebra un Vija Kilbloka
Foto: Publicitātes foto

Nodibinājums "Kārļa fonds" arī šogad pasniegs ievērojamās latviešu mākslinieces Margaritas Stārastes medaļu - šogad balvas tiks pasniegtas aktrisei Verai Singajevskai, animācijas filmu režisorei Rozei Stiebrai un izdevējai Vijai Kilblokai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta nodibinājuma "Kārļa fonds" valdes locekle Ieva Cinīte, Singajevskai balva piešķirta par to, ka viņa vairākām paaudzēm ar savām atveidotajām lomām ir sniegusi labestības, prieka un ticības brīnumu, Stiebrai - par nenovērtējamu ieguldījumu jaunās paaudzes estētiskās gaumes veidošanā, bet Kilblokai - par bērnu un jaunatnes literatūras attīstības sekmēšanu un ieguldījumu bērnu lasītvēlmes veicināšanā.

Margaritas Stārastes medaļa tiek piešķirta katru gadu rakstnieces dzimšanas dienā 2.februārī un šis apbalvojums katru gadu ar "Kārļa fonda" un "Ziemupes Ziemassvētku vecīša biroja" atbalstu tiek pasniegts par ieguldījumu bērnu cilvēcības un labestības veicināšanā.

Margaritas Stārastes balvas pasniegšanas komisijas sastāvā šogad bija: Nils Erdmanis - Margaritas Stārastes mazdēls, Zaiga Lasenberga - filoloģe, Liene Glezere - Ziemupes Ziemassvētku vecīša biroja vadītāja, Jānis Strupulis - Stārastes medaļas autors, Zigmunds Bekmanis - "Latvijas Avīzes" žurnālists.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form