Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" iniciatīva izglītībā "Ziedoņa klase" ieskandina svētku laiku ar radoši izzinošu pasaku visai ģimenei "Lāča Andreja stunda". "Delfi" kopā ar LMT Viedtelevīziju aicina lielus un mazus skatītājus pievienoties Lācim Andrejam un citiem Imanta Ziedoņa pasaku tēliem šajā piedzīvojumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Lāča Andreja stunda" ir izzinošs stāsts, kas atdzīvina Imanta Ziedoņa pasaku tēlus Kroko un Suni Funi, kā arī Ziedoņa muzeja krājuma atpazīstamāko priekšmetu - Lāci Andreju Upīti. Jautrā kompānija blēņojas, apspriež Latvijas dabu un min mīklas, iepazīstina skatītājus ar latviešu rakstniekiem un kopā muzicē.

Pasakas īpašais viesis Renārs Kaupers izpilda kopā ar Kasparu Zemīti sacerēto dziesmu "Lāča Andreja dziesma". Pasakā piedalās aktieri Madars Zvagulis, Evita Kļimavičiusa un Māris Skrodis.

"Lāča Andreja stunda" skatītājiem ir pieejama līdz 2021. gada 31. janvārim, vēlāk tā būs skatāma LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

Tags

fonds Viegli Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form