Notiks 82. Mākslas akadēmijas karnevāls 'Utopija. Distopija'
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Piektdien, 7. februārī, no pulksten 21.00 līdz rīta gaismai jau 82. reizi norisināsies leģendām apvītais Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls. Šogad karnevāla tēma ir "Utopija. Distopija", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji no Mākslas akadēmijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pulksten 21.00 ar īpašu performanci karnevālu atklās Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas mākslas studenti. Dažādu mākslas formu mijiedarbībā darbosies astoņas skatuves un radošās darbnīcas.

Uz galvenās skatuves "Distopia" karnevāla viesus iesildīs "Pisang Ambon" un "Inokentijs Mārpls", bet pēc pusnakts – "Triānas parks", Ozols, "Tesa", kā arī Latvijā pazīstamas "Drag Queen". Uz "K2 heartbeats" uzstāsies DJ Toms, Rolands Če un Xantikvariāts, "Gas of Latvia", DJ Enkurs, "91kidz" un DJ Mosix. Trešā stāva skatuvi "Audze" pieskandinās "Blue Jean Serenade, "Vēstnieks", "Juuk" u.c. Savukārt uz skatuves "Utopia" būs iespēja mijiedarbības ceļus meklēt kopā ar tādām grupām kā "Embark", "Effekts", "Rahu the Fool", "Avots" u.c. Elektroniskā mūzika būs sastopama uz skatuvēm "Bright Future" un "Dark Elektro".

Nākamības pasaules iestājeksāmenu konsultāciju Dzejas katedrā sniegs Latvijas jaunie dzejnieki - Aivars Madris, Artis Ostups, Marija Luīze Meļķe, Raimonds Ķirķis un citi -, bet par labu atmosfēru rūpēsies grupa "Alejas". Īsi pēc pusnakts katedrā sāksies iesvētību balle, kurā dzejas lasījumus papildinās viņu pašu izvēlētas muzikālas melodijas.

Latvijas mākslas akadēmijas karnevāla organizatori, kā katru gadu, sadarbosies ar citām mākslas augstskolām. Džeza ritmus visas nakts garumā nodrošinās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti, bet ar performancēm apmeklētājus pārsteigs Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas mākslas studenti. Performanču buduārā "Patvērums" ikviens būs laipni aicināts kļūt par daļu no biodeju performances. Garīgo piedzīvojumu meklētājiem būs iespēja ielūkoties mistiskajā utopijas Patvērumā, kur vakara gaitā, savienojoties ar orākula pareģojumiem, varēs baudīt tējas ceremoniju un gremdēties etniskā transa mūzikā un neopsihodēliskās noskaņās. "Kino portālā" apmeklētāji varēs atvilkt elpu no pasākuma burzmas, baudot tehniskā jaunrades nama "2 Annas" sagatavoto filmu programmu.

Ieeja karnevālā no 18 gadu vecuma.

Tags

Inokentijs Mārpls Latvijas Kultūras akadēmija Latvijas Mākslas akadēmija Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls Triānas parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form