Ņujorkas Kārnegī zālē rīkos labdarības sarīkojumu Latvijas Nacionālās operas atbalstam
Foto: Monta Tīģere

Latvijas Nacionālās operas ģilde (LNOĢ) ASV ar labdarības sarīkojumu Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) orķestra atbalstam svinēs Latvijas valsts 101.gadadienu Kārnegī zālē Ņujorkā, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

18. novembrī Kārnegī zālē Ņujorkā uzstāsies Bostonas Simfoniskais orķestris diriģenta Andra Nelsona vadībā. Atzīmējot valsts svētkus, LNOĢ pēc koncerta rīkos svinīgu pieņemšanu ģildes ziedotājiem Kārnegī zāles telpās. Sarīkojuma ieņēmumus ziedos LNOB orķestra atbalstam.

Sarīkojumu Kārnegī zālē Ņujorkā atbalsta Amerikas latviešu apvienība, Latvijas Republikas vēstniecība ASV, Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ņujorkā, Latviešu Fonds un individuālie ziedotāji.

LNOĢ ASV darbojas jau vairāk nekā 28 gadus. Tā ir sniegusi atbalstu Latvijas Nacionālajai operai, kā arī tās orķestrim, iegādājoties 21 mūzikas instrumentu. Tāpat operas ģilde ir atbalstījusi Latvijas Nacionālās operas projektus vairāk nekā 1,3 miljonu dolāru vērtībā. LNOĢ savos pastāvēšanas gados ir piesaistījusi 1600 ziedotājus un biedrus. Tās darbu vada biedru ievēlēta valde, kas strādā bez atalgojuma.

Tags

Latvijas Nacionālā opera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form