Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā "Manā dziesmā tu..." sajūsminājusi klātesošos tūkstošus koncerta dalībnieku un skatītāju. Tāpat gan dalībnieki gan koncerta apmeklētāji pēc tā beigām steiguši ar saviem iespaidiem par vērienīgo noslēguma koncertu dalīties sociālajos tīklos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šodien dziesmai un dejai liela diena! Šonedēļ skaistā Rīga ciemos uzņem skanīgo Latgali, lepno Kurzemi, diženo Vidzemi un auglīgo Zemgali. Esmu patiesi lepns šodien būt kopā ar jums! Vēlos pateikties katram - kas darījis visu iespējamo un neiespējamo, lai mēs piedzīvotu šos vērienīgos svētkus! ," par prezidenta teikto portālu "Delfi" informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Prezidents norādīja, ka šī nedēļa apliecina, cik mēs esam bagāti savā mantojumā. "Latviešu koru balsis un kolektīvu deju soļi ir unikāli visā pasaule! Mūs apbrīno! No mums mācās! Kad latvieši vienojas kopīgā dziesmā un dejā, rodas neatkārtojama enerģija un kopības sajūta," teica prezidents.

"Nesīsim uz savām mājām, pilsētām un novadiem visskaistākos svētku mirkļus, visspilgtākās atmiņas, jaunas draudzības un pārliecību, ka Latvija mums ir vislabākā! Dziedātāji un dejotāji, jūs esat mūsu valsts nākotnes vērtība un lepnums! Un šovakar jūs kopā "audīsiet" Dziesmu jostu un deju soļiem pieskandināsiet Latviju," uzsvēra Vējonis.

"Paldies, ka mīlat dziesmu, ka mīlat deju un mūsu dārgo dzimteni! Dievs svētī mūsu Latviju!," rezumēja prezidents.

Koncerts pulcējis ap 15 000 dalībnieku. Svētku rīkotāji iepriekš paziņoja, ka noslēguma koncerta garums tiek lēsts ap 2,5 stundām.

Vējoņa teiktais jau izpelnījies atzinīgu novērojumu sociālo tīklu lietotāju vidū. Cilvēki sociālajos tīklos arī aktīvi dalās savos iespaidos par vērienīgo koncertu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas
ReklāmaTags

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form