'Positivus' otrā diena. Teksta tiešraides arhīvs.
Foto: DELFI

"Positivus" festivāla otrā diena. Portāls "Delfi" visas dienas garumā piedāvāja teksta tiešraidi, vēstot par visu, kas notiek festivāla teritorijā, piedāvājot plašu fotoreportāžu un interviju klāstu, kā arī turot roku uz pulsa par atsauksmēm sociālajos tīklos.

Šogad teksta tiešraidi no festivāla veido portāla interneta žurnāla "Skats" redaktors Jānis Sildniks un portāla "Delfi" sociālo tīklu redaktors Henriks Eliass Zēgners.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

'POSITIVUS' OTRĀ DIENA
DELFI.LV: Ar šo arī slēdzam 'Positivus' otrās dienas teksta tiešraidi. Šodien redzējām Ellie Goulding, 'Kraftwerk', King Charles un daudzus citus lieliskus māksliniekus, pārvarot arī negaisa draudus. Tiekamies jau atkal rīt, kad visas dienas garumā tiešraidē informēsim par un ap aktuālākajiem notikumiem festivālā. 
Sildniks: Preses teltī žurnālisti ir atraduši stūri, no kura var redzēt lielās skatuves ekrānus, tāpēc 'Kraftwerk' uzstāšanās neiet secen arī strādājošajiem ļaudīm.
Sildniks: Kā jau ierasts, teritorija nakts laikā ļoti glīti iekārtota - kokos sakarinātās lampiņas rada dārza ballītes sajūtu.
https://twitter.com/wildminka/status/490601718313664512
H_E_Zegners: Kraftwerk koncerts ir gaumīgs, mūzika, kā jau saprotams, izcila un noslīpēta, bet cilvēku reakcija nav pārāk atsaucīga - pūlis lēnām izklīst. Jāatzīst, ka šovs un mūzika ir kvalitatīvi, taču cilvēki, šķiet, vairāk gribētu kaut ko atraktīvāku.
DELFI.LV: Uz Kraftwerk visa galvenās skatuves teritorija ir pilna ar cilvēkiem. Leģendas, pionieri - sauc kā gribi, bet cilvēki viņus mīl un ciena. 3D projekcijas gan, vismaz pagaidām, nav pārāk iespaidīgas.
https://twitter.com/Valsts_policija/status/490591824273502209
https://twitter.com/positivus/status/490588661948628992
H_E_Zegners: Martas Asinis - bez šaubām labākā deju mūzikas grupa Latvijā. Ironiski teksti, lielisks bīts, ko vēl vairāk var vēlēties!
https://twitter.com/Florestanss/status/490582287424450561
H_E_Zegners: Jāatzīst, ka apsargu darbība gan nav pārāk pozitīvi vērtējama. Uzvedība - rupja, intelekts - zems.
H_E_Zegners: Telšu pilsētiņas medpunkts ziņo, ka līdz šim nav nekādu nopietnu atgadījumu, viss mierīgi.
H_E_Zegners: Laiku pa laikam festivāla teritorijā ir manāmi cilvēki, kas brauc ar kvadracikliem. Kāpēc viņi to dara - nav īsti skaidrs.
DELFI.LV: Pavisam drīz Ellie Goulding koncerts Delfi video tiešraidē.
H_E_Zegners: Dažiem tomēr festivāla 2. diena jau noslēfusies. Kas guļ, tas negrēko!
H_E_Zegners: Telšu pilsētiņā dejas spēlē Artūrs Mednis. Dejotāju nav daudz, toties esošie ir aizrautīgi.
Sildniks: Ceram, visi sagatavojušies Kraftwerk koncertam ar 3D briļļu paņemšanu.
Sildniks: Ellie Goulding vērošanas laikā trīs dāmas ļoti vēlējās pasveicināt savas mammas. Uzskatīsim šo par skaistu sveicienu līdz ar Goldingas koncerta beigām.
DELFI.LV: Ellie Goulding sapulcējusi šī gada 'Positivus' pagaidām lielāko auditoriju.
https://twitter.com/AustinWright_/status/490569256069640192
H_E_Zegners: Mierīgs vakars telšu pilsētiņā. Teritorijā tikmēr balle uzņem apgriezienus.
https://twitter.com/KristapsRieksts/status/490564613776609280
H_E_Zegners: Par lielu prieku visiem festivāla apmeklētājiem nu var droši teikt, ka negaiss ir aizgājis secen - debesis ir skaidras un sāk jau iezīmēties saulrieta krāsās.
Sildniks: Pēc pagājušā gada koncerta 'Palladium', Elliju gaidīju ar zināmu skepsi - toreiz nebija pārāk izdevies koncerts. Šoreiz viss ir citādi. Salīdzinoši kluso vokālu papildinājuši divi fona solisti, Ellija ļoti aktīva un demonstrē, ka ir tiesīga atrasties uz šādas skatuves, šāda pūļa priekšā. Neapšaubāmi, šis daudziem apmeklētājiem paliks atmiņā kā viens no festivāla spilgtākajiem mirkļiem, ko apliecina arī pūļa izmērs.
https://twitter.com/Madry05/status/490562147060293632
DELFI.LV: Telšu pilsētiņā dzīve rit ļoti mierīgi. Cilvēki atpūšās, sēž kompānijās. Šķiet, visi krāj spēkus, lai vakarā iztrakotos.
Sildniks: Ellija sāk ar 'Figure 8'. Pūlis ļoti liels, blīvs un priecīgs.
https://twitter.com/ElinatheKerr/status/490557779309256704
DELFI.LV: Ļaudis skriešus steidzas, lai dzirdētu Ellie Goulding
Jautrība sit augstu vilni http://instagram.com/p/qpGB3RqGyS/
Sildniks: Starp citu, ja pasteigsies, vari vēl iespēt noskatīties 'Nāves ēnā' beigas Ādažu kinoteātrī.
Sildniks: Neaizmirstiet Info centrā izņemt 3D brilles Kraftwerk koncerta vērošanai.
https://twitter.com/pavasarz/status/490549852536078337
https://twitter.com/samarkandra/status/490547858870112256
H_E_Zegners: Kings Charles kopā ar Max pusvienos naktī spēlēšot DJ setu Palladium skatuves teltī. Saldais ēdiens faniem un dejotgribētājiem!
https://twitter.com/zviedrs123/status/490546111913160704
Sildniks: Tie, kuri gribēja ieņemt pirmo rindu uz Ellijas Goldingas uzstāšanos, ierodoties stundu ātrāk - par vēlu. Tagad var paspēt ieņemt vien apmēram astoto rindu.
Jautra noskaņa un publikas atzinība - King Charles ne velti jau atkal atgriežas Salacgrīvā.
https://twitter.com/garaisx/status/490543416649220096
http://instagram.com/p/qo-6WckC4c/https://twitter.com/martinsoz/status/490542818151383040
Sildniks: King Charles koncerts ir tikko sācies, taču, lai tiktu tuvāk, ir jābūt lielam entuziastam. Un tādu netrūkst.
DELFI.LV: King Charles uzstāšanās video tiešraide. Tagad! https://www.delfi.lv/tiesraides/
Sildniks: Šobrīd domāju vai skriet uz preses telti pārbaudīt apgalvojumu par saulespuķu sēklām, vai palikt pie Nordea skatuves un gaidīt karaļa sākumu. Laikam tomēr otrais.
Sildniks: Nevienam nav pārsteigums, ka 10 min. pirms King Charles uzstāšanās skatuves priekša ir pilna.
DELFI.LV: Preses teltī pēkšņi sāka smaržot pēc ceptām saulespuķu sēklām. Kādēļ tā, neviens nezina.
https://twitter.com/princis_jaukais/status/490538547284541440
DELFI.LV: Pašlaik Delfi.lv tiešraidē King Charles preses konference, viņa uzstāšanos skatieties tiešraidē 20:00 - https://www.delfi.lv/tiesraides/
Sildniks: Festivāla aktīvākās dejas šobrīd norisinās pie Rīgas dīdžeju apvienības Funky Breakout pārstāvja All-Viss uz 'Red Bull' skatuves.
H_E_Zegners: Cilvēki sarunās atzinīgi izsakās par Annas Calvi priekšnesumu. Nenoliedzami - savs stils un šarms viņai piemīt.
H_E_Zegners: Prieks redzēt - mūsu cīņubiedri Tvnet kā titulbildi rakstam par Positivus izvēlējušies foto, kurā esmu redzams es - teksta tiešraides veidošanas brīdī (atpazīstu pēc sava iPada, pulksteņa un tetovējuma stūrīša). Patīkami!
DELFI.LV: Uz RedBull skatuves pašlaik spridzina Dj ALL-VISS. Publikā aktīvi dejo mazs zēns, kurš vicina pātagu.
Sildniks: Sajūta, ka festivālā iestājusies chill-out atmosfēra. Skan mierīga mūzika, cilvēki sēž zālē un nobriest vakara megaballei.
https://twitter.com/positivus/status/490527788534099969
H_E_Zegners: Uz galvenās skatuves savu uzstāšanos ir sākusi ekscentriskā Anna Calvi!
Sildniks: Festivālā padomāts arī par bērniem - teritorijā izvietotas smilšu kastes. Tiesa, tās ne mazāk piesaista arī festivāla atmosfērā esošos jauniešus.
H_E_Zegners: Šopinga zonā plašs piedāvājums - apakšveļa, auskari, QooQoo un citi latviešu brendi.
DELFI.LV: Izskatās, ka tumšie padebeši izklīst un lietus nebūs.
Sildniks: Ēdināšanas zonā aizvien bez izmaiņām - rindas ir ļoti masīvas. Kādam ēdinātājam, šķiet, kaut kas ir piededzis - teltī visai piedūmots.
H_E_Zegners: Dzirdams, ka daži apmeklētāji noķēruši saules dūrienu. Esiet uzmanīgi, draugi!
ComedyLatvia: Paldies visiem skatītāju tūkstošiem, kuri pēdējiem spēkiem atvilkās uz mūsu muldēšanu uz dabas skatuves. Tiekamies pie Ellie Goulding pirmajās rindās!!!!
Cilvēku jūra! http://instagram.com/p/qoxYc7KG8q/
DELFI.LV: Jaunas fotogrāfijas ir klāt - https://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/foto-svaigakas-positivus-otras-dienas-bildes.d?id=44746702
https://twitter.com/positivus/status/490512293344870400
H_E_Zegners: Sāk kļūt mākoņains, zudis trakais karstums.
Sildniks: Pie Jäger telts mētājas ļoti daudz ledus - tiek darināta ledus skulptūra. Izskatās, ka tas būs krēsls. Mākslinieki apstiprina, ka lietus draudi viņus nebiedē. Pirmkārt, paši jau esot slapji, otrkārt, skulptūra izkusīs šā vai tā. Tā varētu būt apskatāma līdz rītam. 
https://twitter.com/1188/status/490508013493829632
H_E_Zegners: Grupa Daughter runā ar publiku: "Paldies jums, ka esat šeit! Viss ir nedaudz sviedraini, bet ļoti jauki!"
H_E_Zegners: Arī operatora darbs ir ļoti atbildīgs!
Sildniks: 'Laima' ir apkopojusi cilvēku viedokļus dažādos tematos. Atbildēs uz jautājumu 'Kurš ir iedvesmojošākais cilvēks Latvijā' figurē arī Andris Biedriņš, reperis Žaks un Dzintars Č.
https://twitter.com/Dzelzs_Vilks/status/490508261326876672
H_E_Zegners: Apsargs, kas strādā teritorijā pie galvenās skatuves, saka, ka viss ļoti mierīgi un patīkami - nav bijis nekādu starpgadījumu vai konfliktu.
DELFI.LV: https://www.delfi.lv/video/delfi/video-positivus-telsu-pilsetina-sestdien-tukstosiem-cilveku-saule-un-nogurums.d?id=44747014
Sildniks: Tie, kuri vakar pumpējās uz daudzumu, šodien satiekas pie boksa aparāta, kas mēra sitiena spēku.
H_E_Zegners: Daughter koncerts ļoti apmeklēts. Liriskā, taču enerģiskā mūzika kā radīta sestdienas pievakarei, atmosfēra tiešām romantiska.
DELFI.LV: Henriks Eliass Zēgners intervē 'Carnival Youth' https://www.delfi.lv/kultura/news/music/ekspresintervija-ar-carnival-youth-vinu-zvaigznu-stunda.d?id=44746940
https://twitter.com/ASIWYFA_BAND/status/490505302274351107
H_E_Zegners: Intervēju Carnival Youth. Puiši nedaudz saguruši, bet apmierināti ar paveikto. Lasiet jau pēc neilga brītiņa!
King Charles esot sagatavojies 'Positivus' http://instagram.com/p/qosxDKPS-Y/
DELFI.LV: Tagad skaties piektdienas hedlaineru 'Elbow' uzstāšanās ierakstu - https://www.delfi.lv/tiesraides/
CarnivalYouth: Hey, hey, hey, sveiciens lasītājiem! Jutāmies lieliski šodien spēlējot uz lielās Nordea skatuves! Likās, ka bija sanācis viss Positivus. Prieks baudīt festivālu - jums novēlam to pašu!
Sildniks: Pie apvāršņiem parādās nepielūdzami melna debess mala. Tiem lietusmēteļu tirgotājiem, iespējams, tuvojas slavas piecminūte, taču cerēsim, ka tomēr ies secen.
DELFI.LV: Dejot uz letes - tā ir vakardiena. Jaunais trends ir dejot uz auto motora pārsega. 
https://twitter.com/Rasa_a/status/490495476131975168
Parādās pirmās ziņas, ka tuvojas nopietns gāziens. Mašīnas stājoties malā, jo neesot iespējams pabraukt. (via) @efconsff http://instagram.com/p/qopHT4pfdQ/
https://twitter.com/LieneCandy/status/490494586041933824
DELFI.LV: 'Kid Karate' spēlē ļoti enerģiski, daži festivāla apmeklētāji salīdzina viņus ar 'The Clash'.
Sildniks: Sludinājumu dēlis.
H_E_Zegners: Kamēr uz Nordea skatuves kāpj Kid Karate, I Love You teltī uzstāšanos sāk nereti par latviešu The XX dēvētā Cēsu grupa Starmetis.
Sildniks: Positivus sestdienas diena paiet ģitārmūzikā - tagad uz Nordea skatuves plīvo mati ar Kid Karate roķīgajiem ritmiem.
DELFI.LV: Video tiešraidē no Nordea skatuves britu grupa 'Kid Karate’ https://www.delfi.lv/tiesraides/
H_E_Zegners: Arī šodien jāuzteic organizācija - teritorija ir sakopta un tīra, nekur nemētājas atkritumi, kā tas šad tad mēdz būt festivālos.
H_E_Zegners: And So I Watch You From Afar ļoti atklāti un godīgi runā ar publiku. Pirms pēdējās dziesmas solists paziņo, ka vēlāk labprāt tiktos ar visiem - grupa dosies uz pludmali peldēt.
H_E_Zegners: And So I Watch You From Afar koncertu daļa skatītāju izvēlas vērot sēžot ēniņā. Skatuves priekšā gan, kā izskatās, iet ļoti karsti.
Sildniks: Festivālā iespējams arī iegādāties dažādus aksesuārus un rotaslietas. Tirgotāji atzīst, ka negaisu un lietu gaida tikai tie, kuri tirgo lietusmēteļus
H_E_Zegners: Laiks pusdienām! Rindas ir garum garas, bet paēdušie izskatās laimīgi.
https://twitter.com/andapanda_/status/490483055677964288
Sildniks: Visas sēdvietas ēnā ir izķertas. Arī šūpuļtīkli.
https://twitter.com/JustBlaze/status/490480735770640385
DELFI.LV: Šobrīd Delfi video tiešraidē - grupas 'K.Remonts' koncerta ieraksts https://www.delfi.lv/tiesraides/
Sildniks: Alternatīvās mūzikas mīļiem arī visai solīds prieciņš - And So I Watch You From Afar. Rindas gan pie galvenās skatuves brīvi caurstaigājamas, taču savs fanu pulks grupai ir atzīmējies.
https://twitter.com/positivus/status/490478890167848960
https://twitter.com/positivus/status/490478798811717632
https://twitter.com/janisvelins/status/490477231089938432
https://twitter.com/baroninnss/status/490476583799754753
H_E_Zegners: Apmeklētāji ik pa brīdim apspriež laikapstākļus - pēc šāda karstuma būtu jābut lietum. Parādās versijas, ka lietus jau tuvojoties, taču nekas par to īsti neliecina - laiks joprojām ir lielisks.
Sildniks: Viesturs atzīst, ka Eko burgeris bijis garšīgs un arī apkalpošana samērā ātra (burgeri bija jau sagatavoti), taču, ņemot vērā, ka tā cena bija 6.50, tas varēja būt lielāks.
H_E_Zegners: Carnival Youth pa karjeras kāpnēm kāpj nevilcinoties - pēc koncerta grupa atrodas žurnālistu ielenkumā. Uz jautājumu "Kā jūs redzat sevi pēc 5 gadiem?" puiši atbild lakoniski: "Ar bārdām."
Sildniks: Šobrīd 'Delfi TV' redaktors Viesturs meklē vietu, kur paēst - rindas ir tiešām garas, tāpēc izvēle krita uz Eco catering stendu.
https://twitter.com/arvis_z/status/490466345298169856
DELFI.LV: Uz Nordea skatuves uzstājas ‘Dzelzs Vilks’, skaties to Delfi.lv tiešraidē! https://www.delfi.lv/tiesraides/
DELFI.LV: Tūlīt video tiešraidē būs redzama leģendārā latviešu grupa ‘Dzelzs Vilks’ https://www.delfi.lv/tiesraides/
DELFI.LV: Mums ir jauna fotogalerija: https://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/foto-svaigakas-positivus-otras-dienas-bildes.d?id=44746702
https://www.delfi.lv/news/national/criminal/devini-positivus-apmekletaji-nonakusi-arstniecibas-iestades.d?id=44746672
Sildniks: Šodien pludmalē brīvas vietas atrast ir grūtāk - visi plikiņi kā zirnīši plunčājas.
H_E_Zegners: Carnival Youth uzstāšanās ir grandioza un publika viņus uzņem ļoti silti. Kā pēdējo grupa nospēlē savu lielāko hitu - "Never Have Enough", kuras laikā cilvēki korī dziedāja līdz. Daudz patīkamu emociju!
Carnival Youth - Never Have Enough http://instagram.com/p/qoYjjXqG8S/
Sildniks: Carnival Youth zināja, ko vēlas publika, tāpēc savu populārāko dziesmu spēlēja teju desmit minūtes.
DELFI.LV: Festivāla zelta puisēns :)
Sildniks: Festivālā dažas meitenes ļoti cītīgi meklē, kur pieslēgt savu matu taisnotāju.
https://twitter.com/positivus/status/490457846216404993
DELFI.LV: Lūdzu nenāciet festivāla teritorijā ar matračiem un segām, jūs aizdzīs prom.
Sildniks: Cilvēki aizvien stāv garās rindās, lai ielēktu bumbiņu baseinā.
https://twitter.com/positivus/status/490448828416659457
Sildniks: Uz galvenās skatuves jau gatavojas 'And So I Watch You From Afar' - viena no grupām, ko šodien nedrīkst palaist garām. No otras puses - šodien nevienu grupu negribas palaist garām.
H_E_Zegners: Šķiet, ka viss Positivus ir sanācis pie Nordea skatuves. Carnival Youth spēlē!
https://twitter.com/positivus/status/490448499457409024
DELFI.LV: Sākam 'Carnival Youth' uzstāšanās video tiešraidi! https://www.delfi.lv/tiesraides/
Sildniks: Cita nozare, kas Salacgrīvā ieguvusi strauju attīstību, ir taksometru bizness - novērojām kādu BMW, ko rotāja A4 lapa ar uzrakstu 'TAXI'. Ticam, ka darba netrūkst.
H_E_Zegners: Apmeklētāju daudzums ir ievērojams. Domājams, ka apmeklētāju ir vismaz tik pat, cik pēdējos gados.
H_E_Zegners: Nupat bija iespēja pavērot festivālu klasiku - puišus, kuru ķermeņus noklāj kārtīga melna marķiera uzraksti.
Sildniks: No rīta apstaigājot festivāla apkārtni, sastapāmies ar izslavēto salacgrīviešu biznesa domāšanu - kāds mazs bērns, kurš bija aizslēpies aiz privātmājas dzīvžoga, visai pārliecinoši sauca 'izīrējam numuriņu; mums pagalmā ir pagarinātājs'.
H_E_Zegners: Festivāla apmeklētāji - viens par otru krāšņāki.
DELFI.LV: Salacgrīvā teltis ir saceltas ne tikai telšu pilsētiņā, bet arī gandrīz katrā pagalmā un brīvā pļaviņā.
H_E_Zegners: Festivāla teritorijā jau atkal ir pilns ar cilvēkiem. Daudzi no tiem dodas klausīties Carnival Youth, kuri 13:45 kāps uz Nordea skatuves un kuru koncertu jums būs iespēja vērot arī mūsu video tiešraidē. Viņiem tas būs jau otrais koncerts 24 stundu laikā - vakar, vienos naktī, grupa spēlēja koncertu uz I Love You telts. Cilvēku pūlis bija tik milzīgs, ka pat puse no tā nesatilpa zem I Love You jumta. Redzēsim, kā ies šodien!
Sildniks: Vietējiem tirgotājiem lielā diena - tuvākajā 'Top' ir aptuveni 20 min. gara rinda. ...lai tiktu iekšā veikalā.
https://twitter.com/riextinaa/status/490435917258428416
H_E_Zegners: Sveiciens Positivus otrās dienas sākumā! Ir karsti, debesis ir zilas, cilvēki - kā nu kurš - moži vai nedaudz miegaini.
DELFI.LV: https://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/foto-positivus-telsu-pilsetinas-iemitnieki-mostas-jauniem-izaicinajumiem.d?id=44746468
DELFI.LV: Sākam 'Positivus' festivāla otrās dienas teksta tiešraidi!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form