Rīgas svētki 2015: Kultūras pasākumu izlase
Foto: LETA

Šogad Rīgas svētku laikā, kas norisināsies no 14. augusta līdz 16. augustam, notiks vairāk nekā 80 dažādi pasākumi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Informācijas centrs pie Laimas pulksteņa sāks darboties jau svētku pirmajā dienā, 14. augustā no plkst. 12. Sestdien, 15. augustā, centrā uzziņas un informāciju par svētku pasākumiem varēs saņemt jau no plkst. 10 rītā, un tas darbosies līdz pat svētku dienas izskaņai plkst. 23. Savukārt svētdien, 16. augustā, centra darba laiks būs no plkst. 10 līdz plkst. 19.

Informācijas centrs 11. novembra krastmalā 15. augustā darbosies no plkst. 12 līdz plkst. 23, bet svētdien – no plkst. 10 līdz plkst. 18 vakarā.

Informācijas centros ikviens svētku apmeklētājs varēs saņemt ne tikai svētku programmas un brošūras, bet arī atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par svētku programmu, norišu vietām un dalībniekiem.

Pasākumu programma pieejama Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē www.rigassvetki.lv.

Portāls "Delfi" piedāvā Rīgas svētku kultūras pasākumu programmas izlasi. 

Tags

Aija Andrejeva Aija Vītoliņa Austra Pumpure Ave Sol (koris) ElektroFolk Ieva Sutugova Ilga Reizniece Iļģi Keksi (grupa) Laima Jansone Latvijas Nacionālā bibliotēka Latvijas Nacionālais vēstures muzejs Latvijas Universitāte Musiqq Pits Andersons Rīgas svētki Romāns Vanags
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form