Sarunu ciklā 'Stāsta otra puse' viesosies Dobrovenskis, Koljērs un Glazova
Foto: F64

28. martā pulksten 17.00 LNB Draugu telpā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina uz sarunu cikla "Stāsta otra puse" otro jeb marta sarunu "Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarunas viesi būs Latvijā rakstoši un publicēti citu tautību autori: krievu rakstnieks, tulkotājs, publicists Roalds Dobrovenskis, britu rakstnieks un žurnālists Maiks Koljērs, dzejniece, mūziķe un māksliniece Jeļena Glazova. Sarunu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa un taujās viesiem, kādu viņi redz Latviju un kāda tā parādās viņu literārājos darbos.

"Kad rakstot no svešinieka kļūsti par savējo" būs saruna ar grāmatu autoriem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda, bet viņu literārie un radošie darbi top un tiek izdoti Latvijā.

Ciklā "Stāsta otra puse" sarunas ir par un ap grāmatām un to autoriem, vēsturiskām un aktuālām tēmām, kas atspoguļotas literārajos darbos, atrodamas LNB krājuma bagātībā vai saistās ar rakstnieka personību. Sarunu mērķis ir atrast un pulcēt domubiedrus un bibliotēkas draugus, rosināt jēgpilni domāt un atklāt līdz šim nezināmo un nedzirdēto jeb katra stāsta "otru pusi".

"Stāsta otra puse" ir iespēja neformālā gaisotnē satikt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā ar īpašiem dzīvesstāstiem, cilvēkus, kas piedzīvojuši īpašus vēsturiskus notikumus vai izmantojuši tos par iedvesmu un bāzi radošu un literāru darbu radīšanai.

Sarunu cikla tikšanās notiek reizi mēnesī LNB Draugu telpā.

Tags

Roalds Dobrovenskis Jeļena Glazova Latvijas Nacionālā bibliotēka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form