Sarunu festivāls 'Lampa' aicina pieteikt pasākumus
Foto: Juris Ross

Sarunu festivāls "Lampa" notiks 19. un 20. jūnijā Cēsu pils parkā un tā virstēma ir "kopā" – ticot, ka, apvienojot spēkus, var panākt vairāk! Sarunu mīļotāji un diskusiju rīkotāji, kas vēlas organizēt pasākumu uz kādas no "Lampas" skatuvēm, no 13. janvāra līdz 29. februārim aicināti pieteikties dalībai festivālā, portālu "Delfi" informē festivāla organizatori.

Šogad “Lampa” piedāvā astoņas skatuves un vienu telti, kur organizēt 1–1,5 stundas garus pasākumus. Tēmas izvēlē nav ierobežojumu, formāts ir brīvs un pakļauts tikai domas lidojumam – no nopietnām sarunām, izzinošām darbnīcām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un domu rosinošām instalācijām. Iespējams pieteikt arī vairākus pasākumus. Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 24. martā.

"Festivāls “Lampa” tiek radīts kopā, lai cik sarežģīti tas reizēm arī būtu, jo esam ļoti dažādi. Tomēr, ieklausoties viens otrā, varam runāt par to, kas mūs vieno, kā būt un darīt kopā. Tāpēc arī festivāla organizēšanā aicinām iesaistīties ikvienu, kuram ir, ko teikt un kas vēlas uzsākt sarunu,” aicina Sarunu festivāla "Lampa" direktore Ieva Morica.

Pasākumus uz "Lampas" skatuvēm aicināti radīt gan indivīdi, gan privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas – ikviens, kura domas lidojums, radošums un atziņas solās rosināt aizraujošas sarunas. Tā kā pasākumu skaits un festivāla teritorija ir ierobežota, visi pieteikumi piedalīsies konkursā, kurā tos vērtēs festivāla rīkotāji.

Sīkāka informācija par pieteikšanos un pasākuma pieteikuma anketa meklējama mājaslapā.

Comment Form