Skaties portālā 'Delfi' festivāla 'Tete-a-tete' sarunas ar izcilām personībām
Foto: Publicitātes foto

Borisa un Ināras Teterevu fonda mākslas festivāla "Tete-a-tete" ietvaros notiks īpaša sarunu programma, kurā jebkuram interesentam klātienē un videotiešraidēs būs iespēja satikties ar izcilām personībām, kuras veido mūsdienu kultūras procesus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarunas notiks ar pasaulsaveno latviešu režisoru Alvi Hermani (17. maijs, plkst.18, Latvijas Nacionālā bibliotēka), Krievijas mākslinieku, "Rīgas Biržas" mākslas darba "Gondola" autoru Dmitriju Gutovu (30.04. plkst.16, Rīgas Birža), mūsdienu fotomākslas meistariem zviedru fotogrāfu J.H. Engstrēmu (14. maijs, plkst.18, Latvijas Nacionālā bibliotēka) un franču fotogrāfu Antuānu D'Agatu (16. maijs, plkst.18, Latvijas Nacionālā bibliotēka), mūsdienu amerikāņu literātu, ASV literatūras kritiķu balvas laureātu Eliotu Veinbergeru (5. jūnijs, plkst.18, Rīgas Birža), un Latvijas Universitātes pasniedzēju, azartisku un atraktīvu zinātnes popularizētāju Vjačeslavu Kaščejevu (7.maijs, plkst.18, Rīgas Birža). Visas sarunas ir bezmaksas, tās būs skatāmas arī interneta tiešraidēs portālā "Delfi".

"Šī gada programmu raksturo notikumu augstā mākslinieciskā kvalitāte un vienlaikus arī pieejamība cilvēkiem. Sarunas tete-a-tete gaisotnē ir iespēja tuvplānā un klātienē iepazīt izcilas personības, viņu pasaules uztveri un uzskatus, arī sniegs iespēju uzdot jautājums, " akcentē mākslas festivāla TÊTE-À-TÊTE vadītāja Elīna Vikmane.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Latvijas Nacionālā bibliotēka Latvijas Universitāte TÊTE-À-TÊTE
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form