Top mākslas kalendārs ar Latvijas teātru aktrisēm
Foto: Publicitātes foto

Aktieris Gints Andžāns kopā ar domubiedriem uzsācis mākslas projektu, kura ietvaros veido mākslinieciski augstvērtīgu 2016. gada kalendāru, iesaistot drosmīgākās no Latvijas teātru aktrisēm, portālu "Delfi" informē kalendāra idejas autors Andžāns.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz šim projekta ietvaros kalendāra ziemas perioda mēnešiem, iemūžinātas četras drosmīgas aktrises - Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Inita Dzelme, Madara Botmane un Karīna Lučiņina.

Projekta komandā idejas autora Ginta Andžāna vadībā rosās foto mākslinieks Kaspars Filips Dobrovoļskis, grima māksliniece Aija Ūdentiņa, kostīmu mākslinieks Jānis Šnē un dizainere Justīne Nikolaisone.

"Salīdzinoši īsā laika posmā, pateicoties vairāku veiksmīgu apstākļu sakritībai, izdevās apvienot komandā 17 brīnišķīgas, radošas un atsaucīgas personības, kas tikpat ļoti iedegās par šo ideju un 2013. gada februārī mēs jau devāmies pirmajā braucienā, lai kopīgi radītu iecerēto. 

Ir patīkams gandarījums paziņot, ka šis kopīgi radītais mākslas darbs drīz būs baudāms ikvienam," par kalendāra idejas rašanos stāsta tās autors Gints Andžāns.

2015. gada rudenī kalendārs būs pieejams tirdzniecības vietās.

Tags

Gints Andžāns Ilze Ķuzule Madara Botmane
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form