No dzīves aizgājusi amerikāņu dziedātāja un aktrise Airīna Kara
Foto: Imago Sport/Scanpix/LETA

Ar "Oskara" balvu godalgotā amerikāņu dziedātāja un aktrise Airīna Kara, kas izpildīja tituldziesmas 80.gadu grāvējos "Fame" ("Slava") un "Flashdance" ("Mirkļdeja"), aizgājusi no dzīves 63 gadu vecumā, sestdien pavēstīja mākslinieces pārstāve.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

Kara nomirusi savās mājās Floridā, apliecināja Džūdita Mūsa.

Kara ir filmas "Flashdance" tituldziesmas "Flashdance... What A Feeling" līdzautore un izpildītāja. Par šo dziesmu viņa 1984.gadā saņēma "Oskaru", "Zelta globusu" un divas "Grammy" balvas.

1980. gada filmā "Fame", kurā viņa arī izpildīja tituldziesmu, Kara atveidoja vienu no galvenajām lomām. Par veikumu šajā lentē Kara bija nominēta labākās aktrises "Zelta globusam".

"Ar dziļām skumjām man ir jāpaziņo par Arīnas Karas aiziešanu," Karas oficiālajā tvitera kontā apliecināja Mūsa. "Viņa bija skaista, apdāvināta dvēsele, kuras mantojums dzīvos mūžīgi viņas filmās un mūzikā."

Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.