Labākais darbs bērniem: Ieva Melgalve 'Bulta, Zvaigzne un Laī'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Literatūras gada balvas 2014 pretendents kategorijā "Labākais Latvijas autora darbs bērniem": Ieva Melgalve par grāmatu „Bulta, Zvaigzne un Laī”, "Zvaigzne ABC".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Redaktore Bārbala Simsone. Mākslinieks Artūrs Bērziņš.

Kastora plāni ir vienkārši: dabūt labu, stipru vārdu un kļūt par cilts mednieku. Bet, kad viņa draudzene Pelle tiek izraidīta no cilts, Kastors atsakās pamest viņu vienu.

Negaidīti abiem pievienojas arī cilts burves meita Nīna. Un sākas ceļojumsuz tālajām laumu zemēm, kurās valda burvju pasaules likumi. Ceļojums, kurā atklājas ne vien laumu, bet arī cilvēku glabātie noslēpumi.

Rakstniece Ieva Melgalve dzimusi 1981. gadā, raksta gan latviešu, gan angļu valodā. Vairums viņas grāmatu top fantāzijas un zinātniskās fantastikas žanros. Pirmais stāstu krājums "Bezzaudējumu punkts" publicēts 1999. gadā. 2013. gadā izdota fantastikas luga "Necilvēki" un fantāzijas romāns "Mirušie nepiedod", kas nominēta Latvijas Literatūras gada balvai. Grāmata "Bulta, Zvaigzne un Laī" saņēmusi galveno balvu konkursā "Zvaigznes grāmata".

Tags

Ieva Melgalve Latvijas Literatūras gada balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form