Labākais dzejas krājums: Dmitrijs Sumarokovs 'Café Europe'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Literatūras gada balvas 2014 pretendents kategorijā "Labākais dzejas krājums": Dmitrijs Sumarokovs "Café Europe" ("Orbīta").

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nominēts par dzejas krājumu "Café Europe" (Orbīta). Sērijas redaktori: Artūrs Punte un Aleksandrs Zapoļs. Atdzejotāji: Artis Ostups un Arvis Viguls. Atdzejojumu redaktors Jānis Elsbergs. Sērijas mākslinieki: Rūta Briede un Artis Briedis.

Dzejnieks Dmitrijs Sumarokovs dzimis 1967. gadā Rīgā, dzejnieks, prozaiķis, tulkotājs, žurnālists, īstenojis vairākus dažāda mēroga kultūras projektus, arī sadarbībā ar UNESCO. Almanaha "Avanport" (2000–2007), žurnāla "Daugava" (2007, kopā ar Andreju Ļevkinu) redaktors, žurnāla "Reflect..." (2009, Čikāga, ASV) viesredaktors.

Publicējies antoloģijās, dzejas krājumos un literatūras žurnālos Latvijā, Krievijā, ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Izraēlā, Igaunijā, Kazahstānā, Japānā. Sumarokova dzejoļi tulkoti latviešu, angļu, itāļu, igauņu, japāņu un evenkiešu valodā.

Sumarokovs tulkojis no angļu, arābu un latviešu valodas.

Tags

Jānis Elsbergs Latvijas Literatūras gada balva Orbīta (tekstgrupa) UNESCO
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form