Noskaidroti Mārtiņa Brauna jubilejas koncerta konkursa uzvarētāji!
Foto: LETA

Par godu komponista Mārtiņa Brauna 60. jubilejai, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks Kora mūzikas koncerts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Delfi" sadarbībā ar Rīgas domi piedāvāja iespēju piedalīties konkursā un laimēt ielūgumus uz koncertu, kas notiks 10. novembrī, pulksten 19.

Paldies par piedalīšanos!

Konkursā laimējuši: Edgars Šņore (e-pasts: edg...@inbox.lv), Dzintars (e-pasts: rekl...@gmail.com) un Janīna (e-pasts: zem...@inbox.lv). Lai vienotos par ielūgumu saņemšanas kārtību, portāla "Delfi" redakcija sazināsies ar uzvarētājiem.

Pareizās atbildes:

1. Šogad komponists Mārtiņš Brauns svin apaļu dzimšanas dienu. Kura tā ir?

60.

2. Vispārējos Dziesmu svētkos Anglijā, Vācijā, Somijā un Izraēlā kopkoris vairākkārt dziedājis Mārtiņa Brauna mesu "Saule. Pērkons. Daugava." Cik reizes tā Dziesmu svētkos atskaņota? Vairāk nekā…

100.

3. Kā labākais kino mūzikas autors Brauns vairākkārt saņem Lielā Kristapa balvu. Cik reizes komponists Mārtiņš Brauns ir šīs balvas laureāts?

7.

4. Rīgas astoņsimtgades pilsētas svētkos Brauns saraksta mūziku vērienīgai gaismas un mūzikas oratorijai.

Kā sauc šo skaņdarbu?

"Sapnis par Rīgu".

5. Mārtiņš Brauns sarakstījis mūziku vairāku populāru latviešu dzejnieku vārdiem. Brauna mūzikas dzejas autori ir Māris Melgalvs, Māra Zālīte, Jānis Peters, Knuts Skujenieks un citi. Kurš ir vārdu autors komponista dziesmai "Balāde par prieku"?

Māris Melgalvs.

Tags

Mārtiņš Brauns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form