Noslēdzies Dzejas dienu konkurss!
Foto: PantherMedia/Scanpix

Portāls "Delfi" un festivāla "Dzejas dienas 2011" veidotāji aicināja piedalīties konkursā un atbildēt uz pieciem jautājumiem par festivāla norisi. Ir izlozēti trīs laimīgie uzvarētāji, kuri balvā saņems vērtīgas grāmatas no apgāda "Jumava" un Dzejas dienu jaunumu - jaunāko dzejas disku.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkursa uzvarētāji - Dzintars (e-pasts: rekl..@gmail.com), Inese (e-pasts: inese.ko..@inbox.lv) un Lauma (e-pasts: lauma.me..@gmail.com).

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par piedalīšanos!

Pareizās atbildes:

1. Kuru reizi šogad notiks Dzejas dienas?

47.

2. Festivālā šogad piedalās poetry slam meistari – Eiofija Menoksa (Aoife Mannox) un Džeikobs Sam-La Rose (Jacob Sam-La Rose) – no Lielbritānijas. Taču tie nav pirmie šī dzejas žanra pārstāvji festivālā. Kurš dzejnieks jau iepriekš ir demonstrējis savas prasmes šajā jomā?

Bass Bethers (Bass Bötcher).

3. Viens no tradicionālajiem Dzejas dienu pasākumiem ir "Ceļojums ar dzejniekiem". Kurā Rīgas vietā tas noritēs šogad?

Zaķusalā.

4. Šajās Dzejas dienās tiks prezentēts 4. dzejas disks, kurā ieskaņoti 19 latviešu dzejnieku lasījumi. Tā nosaukums ir ...

'Dzejas piegrieztne'.

5. Dzejas dienas jau vairākus gadus aicina cilvēkus atnest jau izlasītas grāmatas, pretī saņemot citas. Grāmatu maiņas punkts Esplanādē darbosies arī šogad. Kāda ir tā devīze?

'Nāc un iemaini pret īsto!'.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form