Noslēdzies konkurss par grupu 'Instrumenti'
Foto: Publicitātes foto

Noslēdzies portāla "Delfi" konkurss par pašmāju grupu "Instrumenti", kura uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt koncertu 10. decembrī "Arēnā Rīga", kā arī pirms koncerta satikties ar grupas dalībniekiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkurss norisinājās no 6. līdz 9. decembrim, plkst.12:00, kad tika izlozēti divi pareizo atbilžu autori, kuri katrs saņems vienu "meet&greet" aproci un 10. decembrī varēs noskatīties grupas koncertu, kā arī paspiest roku Shipsi un Reynsi.

Ar uzvarētājiem par balvas saņemšanas kārtību pa konkursā norādīto epastu sazināsies grupas "Instrumenti" menedžments.

Uzvarētāji:

Linda lindanorenberga@..........com

Alise Peniga alise.peniga@...........lv

Jau ziņots, ka šī gada 10. decembrī ar vērienīgu koncertu grupa "Instrumenti" noslēgs savu debijas albuma "TRU" koncertsēriju, kuras ietvaros grupa uzstājās arī Valmierā un Liepājā.

"Instrumenti" turnejas koncertu realizēšanā iesaistīta vairāk kā 50 cilvēku liela komanda. Videoprojekcijas koncertšoviem veidojuši mākslinieku Katrīna Neiburga, Māris Lagzdiņš un Ksenija Zaķe. Gatavojoties koncertam "Arēnā Rīga", skatuves ekrāns un projektors tiek vesti no Lielbritānijas, jo šovam nepieciešamās jaudas tehnika Baltijas valstīs nav pieejama.

Jau ziņots, ka "Instrumentu" debijas albums "TRU" iznāca šī gada 31. augustā. Albums ierakstīts "Greenhouse" studijā Reikjavīkā. "Tru" māsterēšana jeb skaņas pēcapstrāde tika uzticēta Aleksam Vārtonam leģendārajā "Abbey Road" studijā Londonā. Albuma līdzproducents ir Gatis Zaķis.

Pareizās atbildes:

1. Kādā pasākumā pirmo reizi plašākai publikai Latvijā koncertēja grupa "Instrumenti"?
Strawberries in Christmas time

2. "Instrumenti" pirmo EP izdeva 2009. gada novembrī. Tā nosaukums bija....
"Pandemiya"

3 Pabeidz dziesmas tekstu "tā upe beidzot sākusi ……"
palot.

4. Nosauc grupu, kas "Instrumentus" iesildīja Valmieras un Liepājas koncertos?
The Wow

5. Kādu prestižu mākslas prēmiju saņēmusi viena no "Instrumentu" koncertu video noformējuma autorēm Katrīna Neiburga?
Purvīša balva.

Tags

Instrumenti (grupa)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form