10 gadi ar 'Lielo mūzikas balvu' – 10 publikas balsojuma simpātijas
Foto: LETA

Jau pavisam drīz – 1. martā Latvijas Nacionālajā operā (LNO) tiks pasniegts augstākais apbalvojums Latvijas mūzikā – "Lielā mūzikas balva" un, kā ik gadu, publikas simpātijas un īpaši garšīgās "Delfi" tortes saņēmēju nosaka mūsu portāla lasītāji. Lielā mūzikas balva tiek pasniegta kopš 1993. gada, savukārt publikas simpātija portālā "Delfi" tiek noteikta kopš 2006. gada, kad tika izvērtēti 2005. gada sasniegumi mūzikā. Kam šo 10 gadu laikā piederējušas "Delfi" lasītāju un mūzikas mīļotāju simpātijas, meklējām mūsu arhīvā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arī šogad portālā "Delfi" norisinās publikas balsojums par šā gada žūrijas izvirzītajiem "Lielās mūzikas balvas" pretendentiem. Nobalsot par savu simpātiju var šeit!

Publikas simpātijas balvas ieguvējs saņems īpašo "Hennessy" naudas balvu 2000 eiro apmērā turpmākai profesionālajai izaugsmei un prasmju papildināšanai studijās vai meistarklasēs.

Tags

Gints Pabērzs Kamēr (koris) Kārlis Zariņš Lielā mūzikas balva Sergejs Jēgers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form