'Adventa mūzikas svētkos Rīgā' muzicēs Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis
Foto: Dāvis Doršs

Svētdien, 2. decembrī, dziesminieku koncertu ciklā "Adventa mūzikas svētki Rīgā" pulksten 13.00 Rīgas Āgenskalna baptistu baznīcā (Mārupes ielā 14) uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks, bet pulksten 13.30 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā (Brīvības ielā 119) muzicēs leģendārais Haralds Sīmanis, portālu "Delfi" informē Austras biedrības pārstāve Inese Muižniece.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Es gribu uz brīdi apstāties pats savās dziesmās. Neko negaidot un neprasot. Tu vari pievienoties – negaidot un neprasot. Varbūt tieši tāda ir īsta satikšanās," uz savu Adventa mūzikas svētku autorkoncertu aicina dziesminieks Kārlis Kazāks.

Savukārt Latvijas dziesminiekos leģendārs vārds – Haralds Sīmanis – uz savu Adventa mūzikas svētku koncertu aicina, daloties pārdomās: "...pirmā Advente – kluss sākums, balts klusums, aiz kura ir kaut kas mīļš, aizmirsts, pazaudēts... Es palīdzēšu Jums to no jauna atrast."

'Adventa mūzikas svētkos Rīgā' muzicēs Kārlis Kazāks un Haralds Sīmanis
Foto: Ēriks Pozemkovskis

Koncertu ciklā "Adventa mūzikas svētki Rīgā" klausītāji tiek aicināti uz septiņiem dziesminieku koncertiem dažādās Rīgas baznīcās četrās decembra svētdienās. Pirmajās trīs Adventēs notiks katrā divi autorkoncerti, bet Ceturtajā adventē, 23. decembrī, visi svētku dalībnieki pulcēsies lielajā noslēguma koncertā Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Šogad svētkos piedalās Kārlis Kazāks, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Laine Ligere Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici, Ieva un Matīss Akurateri un Leons Sējāns. Ieeja koncertos bez maksas.

Koncertu ciklu rīko Austras biedrība sadarbībā ar koncertu norišu vietu pārstāvjiem. Koncepcijas idejas autore un producente – Austras biedrības vadītāja Signe Sniedze. Koncertu koordinators Ēriks Pozemkovskis.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākuma publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Tags

Haralds Sīmanis Kārlis Kazāks Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form