Aija Andrejeva jauno albumu prezentēs autokoncertā
Foto: Publicitātes foto

Šā gada 4. jūnijā pulksten 19.00 uz t/c "Alfa" jumta notiks Aijas Andrejevas jaunā albuma "Es iešu tālāk" prezentācijas autokoncerts, kas ieskandinās uz nākamo gadu pārcelto mūziķes lielkoncertu, portālu "Delfi" informē dziedātājas menedžmenta pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aija Andrejeva ir noslēgusi darbu pie sava jaunā albuma "Es iešu tālāk", kas tiks izdots šā gada 6. jūnijā – datumā, kad Siguldas pilsdrupu estrādē bija paredzēts līdz šim vērienīgākais Aijas Andrejevas koncerts. Ārkārtējās situācijas valstī dēļ tas ir pārcelts uz 2021. gada 5. jūniju, taču mūziķes faniem būs iespēja klātienē, Rīgā, vērot dziedātājas uzstāšanos un noklausīties jaunākās dziesmas autokoncertā, kurā piedalīsies arī īpašās viešņas – Agnese Rakovska un Kristīne Pāže.

"Pat ja viss apstājies, ir jāiet tālāk," stāsta Aija, "katrs no maniem albumiem ir transformācija, un, ja albums nav iznācis, tad aplis nav noslēdzies. Tādēļ man ir svarīgi albumu izdot un nospēlēt prezentācijas koncertu, iepriecinot savus klausītājus šajā neziņas pilnajā laikā."

Koncerts tiks organizēts atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem un varēs tikt skatīts, atrodoties savās automašīnās.

Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē "Aula.lv". To skaits ir ierobežots.

Tags

Aija Andrejeva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form