Aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs tiešraidē rīkos Mātes dienas koncertu
Foto: Kristaps Kalns

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs par godu Mātes dienai 10. maijā pulksten 18.00 rīkos koncertu tiešraidē "Ziedi māmiņai", portālu "Delfi" informē aktieru pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Man šķiet, ka būt mammai šajā ārkārtas laikā ir varonība. Bērnam ir jāvelta simtprocentīgi laiks, plus vēl jāatrod brīdis arī pārējai ģimenei un savam darbam. Domāju, ka liela daļa mammu šajā laikā ir sagurušas, jo ir taču tik grūti atrast kādu brīdi Sev. Mēs ar Mārci vēlamies iepriecināt mammas ar kādu jauku muzikālu pārsteigumu un sagādāt viņām kādu atelpas brīdi un pateikt viņām "Paldies!."

Savukārt Mārcis Maņjakovs piebilst: "Skaistāk, kā uzrakstījis Leons Briedis, nevar pateikt: "Neļaujiet nosirmot mātēm, pasaulē šajā nekad. Sargājiet viņas ar saviem skatiem saulainiem!" Siltu Mātes dienu!"

Šobrīd koncerti un teātri nav iespējami, un neviens nezina, kad atkal varēsim pulcēties jebkādos pasākumos. Tāpēc Jaunais muzikālais teātris piedāvā skatītājiem iespēju izbaudīt īstu koncertu ar klātbūtnes sajūtu, labu skaņu un attēlu no savām mājām un savā datorā. Koncerts iecerēts kā kopā būšanas brīdis svētku dienā visiem tiešsaistē. Koncertā skanēs skaistākās dziesmas no abu mākslinieku repertuāra, kā arī pārdomas un vēlējumi.

Ideja par koncertu radās pēc nesenās Nacionālā teātra izrādes "Kerija. Retrospekcija" translācijas. Bija redzams, ka tieši Mārča un Marijas atveidotie tēli (Kerija un Herstvuds) un dziedājums izpelnījās lielu skatītāju atzinību un ievērību.

Biļetes uz koncertu tiešsaistē var iegādāties, atverot linku šeit.

Tags

Mārcis Maņjakovs Marija Bērziņa Mātes diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form