Bez maksas iespējams noskatīties operu 'Dons Žuans' ar Marinu Rebeku Donnas Annas lomā
Foto: Jānis Deinats

Turpinoties pandēmijas ierobežojumiem, Ņujorkas Metropolitēna opera turpina savu labāko iestudējumu ierakstu publicēšanu savā mājaslapā, piedāvājot tās noskatīties bez maksas. Sestdien, 3. oktobrī, nedaudz ilgāk kā līdz pusnaktij (pulksten 00.30) ikvienam interesentam ir iespējams noskatīties Volfganga Amadeja Mocarta operas "Dons Žuans" iestudējumu ar latviešu soprānu Marinu Rebeku Donnas Annas lomā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skatītājiem tiek piedāvāts noskatīties 2011. gada ieraksts. Titullomā ir redzams poļu baritons Mariušs Kveceņjs (Mariusz Kwiecień), Donnas Elvīras lomā – soprāns Barbara Fritolli, Dona Otavio lomā – Ramons Vargass, bet Leporello lomu dzied basbaritons Luka Pizaroni (Luca Pisaroni). Pie diriģenta pults – Fabio Lusi. Marina Rebeka ar Donnas Annas lomu šajā iestudējumā debitēja uz prestižās Metropolitēna operas skatuves.

Operas "Dons Žuans" ierakstu bez maksas var noskatīties Metropolitēna operas mājaslapā.

Atgādinām, ka jau sākot no šā gada 16. marta Ņujorkas Metropolitēna opera savā mājaslapā piedāvā savu slavenāko izrāžu ierakstus, kas bijuši nofilmēti demonstrēšanai kinoteātros ciklā "Live in HD".

Jau ziņots, ka Metropolitēna operas vadība, sekojot ārstu rekomendācijām, 24. septembrī paziņoja, ka Covid-19 krīzes dēļ atceļ 2020.-2021.gada sezonu, ar šo lēmumu dodot kārtējo triecienu pandēmijā jau tā smagi cietušajam pilsētas mākslas un kultūras sektoram.

Tags

Marina Rebeka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form