'Bildes 2012' aicina pieteikties jaunās grupas
Foto: Valda Kalniņa

Festivāls "Bildes 2012" aicina pieteikties jaunās, mazpazīstamās latviešu grupas dalībai vienā no populārākajiem "Bilžu" projektiem – kopīgam koncertam ar pazīstamiem un pieredzējušiem mūziķiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis par neatņemamu festivāla sastāvdaļu, kam raksturīgi radoši un izdomas bagāti jauno un pieredzējušo mūziķu kopīgi veidoti priekšnesumi.

Šajā koncertā jaunie mūziķi izpilda divas dziesmas. Viena no tām ir jauno izpildītāju oriģināldziesma, taču otra – jaunā aranžējumā veidota kāda "Bilžu" veterāna dziesma, ar ko kopā tā tiek arī izpildīta.

Kopīgais mēģinājumu process un uzstāšanās festivālā ir piedzīvojums ne tikai jaunajiem izpildītājiem, bet arī jau pieredzējušiem mūziķiem. Nereti pēc veiksmīga kopprojekta izveides jaunie mūziķi un "Bilžu" veterāni kļūst par sadarbības partneriem un kopīgi uzstājas arī citos pasākumos vai, piemēram, ieraksta dziesmu un uzfilmē videoklipu.

Iepriekšējos gados "Bilžu" jauno grupu koncertā sevi veiksmīgi pieteikušās grupas "Driving South", "Aparāts", "Putnu balle", "Gain Fast", "Astro'n'out", "Tumors", "Melanna", "Camillas", "The Blackout", "Strong Mint" un daudzas citas.

Pieteikties festivāla "Bildes 2012" koncertiem var līdz 10. jūnijam. Pieteikšanās noteikumi atrodami festivāla "Bildes" mājaslapā.

Informāciju par pieteikšanos var saņemt arī "Bilžu birojā" pa tālruņiem 67205295 un 29282866 vai e-pastu: bildes@bildes.lv.

Video: 'Strong Mint' un Gundars Rullis 'Bildēs 2011'

Tags

Bildes (festivāls)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form