Bundzinieks Andris Buiķis izdevis debijas soloalbumu
Foto: Publicitātes foto

Pirms mēneša savu pirmo solosinglu "Tam vienam" klajā laida Latvijas džeza un populārās mūzikas aprindās zināmais bundzinieks Andris Buiķis, kurš ir arī džezfanka grupas "Very Cool People" pastāvīgais dalībnieks. Tagad nācis klajā arī viņa debijas soloalbums "Zaļš".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informēja mūziķa pārstāvji, jaunais albums ierakstīts un miksēts "Ciemupe Productions" studijā. Māsteringu jeb skaņas gala apstrādi izveicis Ērls Holders (Earle Holder) "HDQTRZ Mastering Studios" ASV.

"Laikam ejot, mēs gribot vai negribot darām to, ko vēlamies un kā jūtam," par sava pirmā dziesmu apkopojuma tapšanu saka autors. "Tāpēc kā mūzikas kalps vien ar sitienu pa fizisku priekšmetu bez harmoniskajām un melodiskajām dimensijām es sevi tomēr nespēju piepildīt. Ik dienu vēlos saņemt zibensspēriena jaudas enerģiju, kas paralizē, dod spēku, dedzina, sasaldē, liek aizdomāties. Šo vibrāciju plūsmu tad arī esmu iemūžinājis savā pirmajā skaņu stāstā, kam dots nosaukums "Zaļš"."

Kāpēc "Zaļš"? Atbilde esot gauži vienkārša – tā ir Andra mīļākā krāsa, kas viņu iedvesmo un dod enerģiju nebūt ne vieglajai mūzikas ceļa iešanai. "Esmu eksperimentētājs, tāpēc atļāvos albumā iekļaut un apkopot dažnedažādākās stilu iezīmes un noskaņas, turklāt gan dziesmās, gan instrumentālos skaņdarbos," rezumē Andris.

Jaunais albums noklausāms mūzikas straumēšanas servisos un iegādājams mūzikas veikalos, bet kopā ar dziedātāju Aiju Vītoliņu radītā pirmā singla "Tam vienam" videoklips joprojām noskatāms "Youtube".

Andra Buiķa debijas soloalbums "Zaļš" ir arī jaunizveidotās mūzikas izdevniecības "Very Cool Music" pirmais projekts. Jaunais leibls plāno palīdzēt izdot, producēt un līdzproducēt gan grupas "Very Cool People" dalībnieku soloalbumus, gan vēl citus funk, soul un jazz mūzikas ierakstus.

Tags

Andris Buiķis Very Cool People
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form