Cēsu 'Fonoklubs' atklāj terases koncertu sēriju
Foto: Kārlis Rodins

Ar mūziķa Mika Dukura un grupas "Oranžās brīvdienas" koncertiem Cēsu "Fonoklubs" uzsāk āra terases koncertu sēriju. Pirmie koncerti gaidāmi jau šajā nedēļas nogalē, un šie būs pirmie pasākumi, ko iestāde rīkos pēc tam, kad vasaras programma, tostarp arī festivāls "Fono Cēsis", Covid-19 krīzes dēļ tika atcelti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā “Delfi” informēja kluba pārstāvji, starp patlaban apstiprinātajiem māksliniekiem, kas ar uzstāšanos priecēs augusta un septembra nogalēs, ir Miks Dukurs, Haralds Sīmanis, grupas “Oranžās brīvdienas”, “My High Love”, “RR Band”, kā arī komiķi Jānis Kreičmanis un Rūdolfs Kugrēns.

Plānots, ka pasākumi norisināsies īpaši šim nolūkam radītā platformā, kas atradīsies “Fonoklubam” pieguļošajā āra terasē. Ņemot vērā ierobežojumus, katru pasākumu varēs apmeklēt strikti noteikts apmeklētāju skaits. Uz katru pasākumu būs pieejamas tikai 50 biļešu, ko iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Fonokluba” darba laikā piektdienu un sestdienu vakaros vai rezervēt, ar “Fonokluba” pārstāvjiem, sazinoties sociālajos tīklos.

“Noteiktos ierobežojumus mēs uztveram ļoti nopietni,” norāda kluba programmas direktors Marts Sildniks. “Par savas darbības pārtraukšanu paziņojām jau 13. martā, taču to ļoti nosacīti, strādājot tikai ar āra terases bāru, atsākām vien jūlija otrajā pusē. Pirmo reizi teju 11 gadu “Fonokluba” pastāvēšanas laikā bijām slēgti vairāk nekā tikai uz vienu nogali, kopumā klusumam valdot 132 dienas,” komentē Sildniks, piebilstot, ka šī ir pirmā vasara kopš 2005. gada, kad brāļi Sildniki nav rīkojuši nevienu mūzikas festivālu. Līdz šim tādi bija “Fonofest” un “Fono Cēsis”.

“Fono” terases atvēršana plānota piektdienās un sestdienās pulksten 19:00, savukārt koncertu sākums – pulksten 20:00. Pēc tam ieeja apmeklētājiem būs bez maksas līdz pasākuma beigām pusnaktī.

Tags

Cēsis Fonoklubs Miks Dukurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form