Grupa "Čipsis un Dullais" piedāva dziesmu "Pašbūšana (Vēstules II)" un aicina fanus iesūtīt savus "pašbūšanas" video, kas tiks izmantoti oficiālajā dziesmas klipā, portālu "Delfi" informē grupas izdevēji no "Grautiņa ierakstiem".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pašbūšana (Vēstules II)" ir pirmais vēstnesis no drīzumā gaidāmā jaunā albuma, kurā būs 10 kompozīcijas – gan tādas, kas jau dzirdētas koncertos, gan pavisam jaunas.

"Šis ir tāds brīdis visu mūsu dzīvē, ko vēl ilgi atcerēsimies, tāpēc izmanto to. Šoreiz izkāpuši no savas komforta zonas un dziesmas panta tekstu daļēji vai pilnībā aizguvuši no interneta dzīlēm. Jaunā dziesma ir par aktuālo – mīlestību karantīnas laikā. "Čipsis un Dullais" dzied par dzīvi – tik smieklīgu un skumīgu, kāda tā ir," stāsta grupas pārstāvji.

Kopā ar dziesmu grupa aicina fanus un atbalstītājus piedalīties dziesmas klipa tapšanā, iesūtot video ar telefona pārlūkošanu sev ērtā pozā vai īpaši drosmīgajiem – piedziedājuma iedziedāšanu skatoties tieši kamerā. Gatavais video jāiesūta grupas facebook lapā līdz 30. aprīlim.

Fiziskā albuma prezentācijas koncerts ir pārcelts uz 18. septembri, taču internetā jaunā albuma prezentācija gaidāma jau drīzumā. Dziesma "Pašbūšana (Vēstules II)" klausāma vietnē "Youtube" un drīzumā arī populārākajos straumēšanas servisos.

Tags

Čipsis un Dullais
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form