'Dagamba' dosies tūrē ar jaunu koncertprogrammu #LudwigVanRammstein
Foto: Publicitātes foto

Klasiskās mūzikas huligāni grupa "Dagamba" rudenī dosies koncerttūrē pa Latviju ar jaunu programmu #LudwigVanRammstein, kas tapusi, apvienojot Ludviga Van Bēthovena un grupas "Rammstein" daiļradi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dagamba" jaunās koncertprogrammas #LudwigVanRammstein iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju – klasiskās mūzikas komponista Ludviga Van Bēthovena un grupas "Rammstein" daiļradē. "Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus", atzīst grupas līderis Valters Pūce.

Savukārt grupas pianists Dainis Tenis uzsver: "Mums ir interesanti strādāt pie jaunās koncertprogrammas, atklājot, cik skaista un melodiska patiesībā ir "Rammstein" mūzika un kāda mežonīga jauda caurstrāvo Bēthovena darbus. Sākumā šis savienojums likās traks un nerealizējams, taču ar laiku atklājām, cik organiski šīs dažādo laiku melodijas viena otru papildina, veidojot muzikālu sinerģiju ar netverami mežonīgu skaistumu".

"Dagamba" jaunā koncertprogrammā Bēthovena mūzika kļūs par rokmūziku, bet "Rammstein" melodijas iegūs akadēmisku skanējumu. "Interesanti ir mainīt lomas, kad Bēthovens sāk skanēt kā klasisks roka gabals, bet "Rammstein" pārtop akadēmiskā simfonijā. Mēs, savienojot dažādus mūzikas žanrus un laikmetus, nojaucam starp tiem robežas.", turpina Pūce.

Biļetes uz jaunās programmas #LudwigVanRammstein koncerttūri var iegādāties no 18. jūlija plkst. 10.00 "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās. Pirmās 300 biļetes uz tūres atklāšanas koncertu 3. novembrī koncertzālē "Palladium" iegādājamas par 12 eiro.

Grupas Dagamba jaunais albums #LudwigVanRammstein nāks klājā šā gada septembrī. Šobrīd tiek uzsākta biļešu tirdzniecība jaunās programmas koncerttūres konceriem - 3.novembrī koncertzālē Palladium (Rīga), 10.novembrī Latgales vēstniecībā Gors (Rēzekne), 30.novembrī Vidzemes koncertzālē (Cēsis), 17.decembrī koncertzālē Lielais Dzintars (Liepāja), kā arī Ventspilī un Jelgavā.

Tags

Dagamba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form