Grupa "Dagamba" šogad uzsāks rīkot savu festivālu – "Laivā". Tas būs pirmais crossover mūzikas festivāls Baltijā un notiks Brīvdabas muzejā, Juglas ezera krastā. Skatītāji pasākumu varēs baudīt, sēžot laivās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" stāsta grupas pārstāve Linda Āboliņa, festivāls "Laivā" sniegs unikālu pieredzi baudīt savu iemīļoto mākslinieku mūziku laivās dzīvajā izpildījumā Juglas ezerā. Festivāls "Laivā" būs kā tilts starp tradicionālajām, klasiskajām vērtībām un mūsdienu pasauli, tieši tāpat kā crossover jeb starpžanrs mūzikā. Festivāla pirmais laidiens notiks 8. augustā ar grupu "Tautumeitas" un "Dagamaba" dubultkoncertu.

"Mēs jau kādu laiku sapņojam par starpžanru mūzikas festivāla organizēšanu. Šāda mūzika pašlaik pasaulē ir ļoti populārs, to pārstāv arī, piemēram, Deivids Garets (David Garret), "2Cellos", "Apocalyptica" u.c. Koncertējot ārpus Latvijas, esam sastapuši daudz interesantu muzikālu apvienību, ko noteikti aicināsim uzstāties festivālā turpmākajos gados. Esam patīkami satraukti, uzsākot šīs idejas realizāciju, kas "Dagambai" iezīmēs arī jaunu sākumu, jo šis vienlaikus būs pēdējais koncerts tieši šādā sastāvā," stāsta festivāla idejas autors un "Dagamba" dibinātājs Valters Pūce.

Ieeja festivālā paredzēta tikai apmeklētājiem laivās. Ieejas biļetes un laivu rezervācijas no 26. jūnija pieejamas "Biļešu paradīzes" tīklā.

Tags

Festivāls Laivā Dagamba Tautumeitas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form