Dziedātājas Aminatas solokoncerts tiek pārcelts uz septembri
Foto: Publicitātes foto

Šā gada 18. aprīlī kultūrtelpā "Hanzas perons" paredzētais popdziedātājas Aminatas solokoncerts "Maiga vara" tiek pārcelts precīzi piecus mēnešus vēlāk – uz 18. septembri, portālu "Delfi" informē dziedātājas pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

"Ar komandu ilgi domājām, kā šajā situācijā vislabāk rīkoties," saka Aminata. "Kaut arī vismaz šobrīd paredzēts, ka pulcēšanās ierobežojumi beigsies četras dienas pirms plānotā koncerta, nevēlamies gaidīt līdz pēdējam brīdim, jo nevaram prognozēt, vai joprojām aktuālā problēma tiks atrisināta. Rūpējoties gan par skatītāju, gan par savas komandas veselību un mieru, nospriedām, ka prātīgāk koncertu pārcelt uz rudens sākumu, kad visam jau tik tiešām vajadzētu būt kārtībā. No sirds novēlu visiem saviem faniem veselību, ceru uz sapratni un ļoti gaidīšu tikšanos klātienē septembrī."

Uz skatuves kopā ar dziedātāju solokoncertā 18. septembrī uzstāsies pagaidām jaunākā Aminatas singla "Nejauc man prātu" videoklipā redzamie mūziķi: Kaspars Vizulis, Aigars Lībergs un Toms Mikāls.

Iegādātās biļetes uz 18. aprīļa koncertu derīgas arī uz koncertu 18. septembrī.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Hanzas perons Aminata
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form