Dziedošie aktieri koncertēs Likteņdārza atbalstam
Foto: Publicitātes foto

Mūzikas namā "Daile" 25. aprīlī plkst. 19.00 notiks Mātes dienas ieskaņas koncerts Likteņdārza atbalstam, kurā uzstāsies astoņu Latvijas teātru dziedošie aktieri. Koncertu vadīs LTV žurnālists, ziedojumu akciju "Top Latvijas Likteņdārzs!" vadītājs Jānis Geste, portālu "Delfi" informē "Kokneses fonda" pārstāvji.

Koncertā piedalīsies aktieris Varis Vētra, kurš jau iepriekš muzicējis Likteņdārzam veltītajos koncertos. Viņš ir piedalījies LTV ziedojumu akcijā "Top Latvijas Likteņdārzs!", stādījis kokus, un Likteņdārza draugu alejā ir arī bruģakmens ar viņa vārdu.

Pirmo reizi Likteņdārzam dziedās operdziedātāja Evita Zālīte. Ar akustisko ģitāru viņu pavadīs Kaspars Zemītis, kas savu talantu Likteņdārzam veltījis vairākkārt, un Ainārs Paukšēns – ar čellu.

Dailes teātri pārstāvēs Ērika Eglija un grupa "Ilga" – Lauris Subatnieks, Guntars Silakaktiņš un Aldis Siliņš; Latvijas Nacionālo teātri – Zane Dombrovska un Dita Lūriņa, Latvijas Leļļu teātri – Dace Vītola, Santa Didžus un Pēteris Galviņš.

Ceļu no Daugavpils mēros Daugavpils teātra aktieri Inese Ivulāne-Mežale, Kristīne Veinšteina, Māris Korsiets, Egils Viļumovs un grupa "Laimys muzykanti".

Draudzība vairāku gadu garumā dārza īstenotājus saista ar Liepājas teātri - aktieriem Sigitu Jevgļevsku un arī Viktoru Elleru, pie klavierēm būs Normunds Kalniņš.

Dziedošie aktieri koncertēs Likteņdārza atbalstam
Foto: Publicitātes foto

Koncertā uzstāsies arī Valmieras drāmas teātra aktieri Kārlis Neimanis, Rūta Dišlere, pie klavierēm – Emīls Zilberts, vijole – Oskars Siliņš.

Īpašs stāsts par Likteņdārzu ir Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrisei Danai Čerņecovai, kura Likteņdārzā saņēma bildinājumu. Viņa koncertā uzstāsies kopā ar Veroniku Plotņikovu.

Pasākumā iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības darbu turpināšanā, tāpēc, atbalstot Likteņdārzu, "Kokneses fonda" pārstāvji aicina zvanīt uz ziedojumu tālruni 9000 6381 (ziedojums – 1.42 eiro) un pievienot bruģakmeni ar savu vārdu Likteņdārza draugu alejai.

Ielūgumus uz koncertu (par ziedojumu no 15 eiro, bērniem – 10 eiro) aicinām pieteikt iepriekš, rakstot uz e-pastu info@koknesesfonds.lv, zvanot pa tālruni 2947 6146 vai Mūzikas namā "Daile".

Tags

Evita Zālīte Kaspars Zemītis Likteņdārzs Mūzikas nams "Daile" Varis Vētra

Comment Form