Džonija Keša daiļrades augstākie punkti
Foto: Vida Press

Neviens neesam mūžīgs, bet dažiem par tādiem tomēr izdodas kļūt - tā varētu teikt arī par kantrī un roka pasaules dižgaru Džoniju Kešu, kurš aizsaulē aizgāja tieši pirms desmit gadiem. Portāls "Delfi" iepazīstina ar tām mūzikas leģendas balādēm, kuras savulaik iekļuvušas ASV kantrī dziesmu aptauju pirmajās vietās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tādas pavisam ir trīspadsmit, turklāt lielākā daļa no tām topa pozīcijās atradušās 50. gadu beigās un 60. gados. Tas gan nav liedzis Kešam būt aktīvam līdz pat mūža galam un, kā redzams šajā apkopojumā, muzicēt līdz pat ļoti sirmam vecumam.

Pavisam dzīves laikā kantrī krusttēvs izdevis 55 studijas albumus un sešus albumus, kas ierakstīti koncertu laikā. Savukārt līdz šim brīdim pavisam iznākušas 84 viņa dziesmu izlases, no kurām liela daļa pie klausītajiem nonāca jau pēc mūziķa nāves. Arī viņa izdoto singlu skaits bija visai iespaidīgs - 153.

Interesanti, ka ne visas mūsdienās pazīstamākās dziesmas reiz iekaroja topu virsotnes, kā dēļ starp visaugstāk novērtētajām var nemanīt kādas vēl labāk pazīstamas, bet pamanīt kādu pat pavisam nedzirdētu.

Tags

Cadillac Džonijs Kešs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form