Elīna Šimkus noslēgusi līgumu ar starptautisku aģentūru 'CLB Management'
Foto: LETA. Elīna Šimkus

Latviešu soprāns Elīna Šimkus noslēgusi līgumu ar Parīze un Londonā balstīto menedžmenta aģentūru "CLB Management" starptautiskās karjeras attīstībai, savā "Facebook" profilā paziņojusi pati dziedātāja.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"CLB Management" dibināta 2000. gadā Londonā un pārstāv gan jau labi zināmus mūziķus, gan uzlecošās zvaigznes. Starp "CLB Management" pārstavētajiem mūziķiem ir Latvijā zināmais viola da gamba virtuozs Žordi Savals, arī pianisti Boriss Giltburgs un Momo Kadama, vijolnieks Josifs Ivanovs un daudzi citi.

Elīna Šimkus ir latviešu operdziedātāja. Studējusi vokālo mākslu gan Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā, gan Norvēģijas Mūzikas akadēmijā Oslo pie prof. Bārbrū Marklunas un prof. Hokana Hagegora. Piedalījusies Frīdemana Roliha (Vācija), Elizabetes Norbergas-Šulcas (Itālija), Barbaras Dobretsbergeras (Austrija) un Rodžera Viņjola (Lielbritānija) meistarklasēs. 2011.gadā kļuvusi par VII Starptautiskā Klaudijas Taev konkursa jaunajiem operdziedātājiem laureāti.

Latvijas Nacionālajā operā dziedājusi iestududējumos "Iemūrētie" un "Figaro kāzas", dažādās lomās novērtēta kā viessoliste opernamos Norvēģijā, Dānijā, Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Kanādā, Spānijā, Ukrainā, Vācija, Francijā un Polijā.

Elīna Šimkus bijusi nominēta valsts augstākajam apbalvojumam mūzikā – "Lielajai mūzikas balvai 2015" kategorijā "Par izcilu sniegumu" par spožo uzstāšanos Senās mūzikas festivāla koncertos 2015. gadā.

Tags

Elīna Šimkus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form